Buzz Astral jako Thanos i Iron Man kontra Latający Prosiak w parodii zwiastuna „Avengers: Infinity War”

Kamil Kacperski
08.05.2018 14:16
Buzz Astral jako Thanos i Iron Man kontra Latający Prosiak w parodii zwiastuna „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z wideo

Twórcy z kanału How It Should Have Ended przygotowali parodię zwiastuna „Avengers: Infinity War”, w której oprócz marvelowskich superherosów występują również... zabawki z „Toy Story”.

Być może Thanos jest uważany za jednego z najlepszych złoczyńców w filmach MCU - w końcu porównywano go do Dartha Vadera, jednego z najlepszych antagonistów w historii. A co gdyby zamienić postać Josha Brolina w jeszcze potężniejszego galaktycznego wojownika z krwi i kości?

Takie pytanie zadał kanał How It Should Have Ended, który postanowił sparodiować zwiastun nowego filmu o Avengerach, dodając do niego postaci znane z „Toy Story”. Dzięki czemu dostajemy tak piękne sceny, jak pojedynek Iron Mana z latającym Prosiakiem oraz scenę tortur Doktora Stange'a przez wspomnianego wojownika, którym jest sam Buzz Astral, który wciela się w Thanosa:

Buzz Astral pstryka w parodii Avengers

Widzimy również, jak Scarlet Witch jest obezwładniana rykiem dinozaura Reksa, a Buzz/Thanos nazywa Kapitana Amerykę „małym, dziwnym człowieczkiem”. Całość jest zrobiona naprawdę dobrze, ale nie dorównuje poziomem do naszego rodzimego artysty, jakim jest SztywnyPatyk, który przygotował wideo „Shrek: Bagno bez Granic”, w którym to zielony ogr i jego rodzinka ratują wszechświat przed Lordem Farquuadem, czyli chodzącą definicją pojęcia „mały, ale wariat”:

Najczęściej prezentujemy działalność zagranicznych twórców, których parodie są albo bardzo dobre, tak jak np. dziwny zwiastun „Avengers: Infinity War” albo tak złe, że aż dobre (patrz: Tommy Wiseau w Gwiezdnych Wojnach). „Avengers: Infnity War” (niestety bez Shreka, ani Buzza Astrala w obsadzie) zobaczymy w polskich kinach już 25 kwietnia 2018 roku. Oprócz wersji dubbingowej, film będzie można zobaczyć również w wersji z polskimi napisami.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.