Jack Black jako Wolverine? Oto jak gwiazdor "Kung Fu Pandy" wyglądałby w roli Logana

15.04.2020 10:01
Jack Black jako Wolverine? Oto jak gwiazdor "Kung Fu Pandy" wyglądałby w roli Logana Fot. Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Internet nie może się zdecydować na to, kogo widziałby w roli nowego Logana. Hugh Jackman postawił poprzeczkę naprawdę wysoko. Dlatego też, ludzie szukają kogoś zupełnie niespodziewanego do przejęcia po nim pazurów.

Kimś takim niewątpliwie byłby Danny DeVito, który nie wiemy czemu jest jednym z faworytów do przejęcia schedy po Hugh Jackmanie. Do absurdalnych propozycji możemy teraz dodać samego Jacka Blacka, znanego też jako połówka zespołu Tenacious D, głos pandy Po w "Kung Fu Pandzie", czy Jeff Portnoy z "Jaj w tropikach". 

Jack Black jako Wolverine? Zobaczcie fan-art

Aktor jest jednym z najbardziej lubianych ludzi w Hollywood, więc niezbyt dziwne jest, że fani życzą mu przejęcia pazurków po Jackmanie. W sieci pojawiło się misternie sklecone zdjęcie, które nakłada głowę Jacka Blacka na ciało Hugh Jackmana.

Przeczytaj także

Propozycja jest kompletnie niespodziewana, ale trzeba przyznać, że należą się dodatkowe punkty za kreatywność - Jack Black jest ostatnią osobą na świecie, którą obsadzilibyśmy w roli Wolverine'a w potencjalnym reboocie "X-Men" od Marvel Studios.

Zobaczcie przeróbkę na własne oczy:

Cóż, my chyba nadal jesteśmy za DeVito:

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.