Jackie Chan vs Arnold Schwarzenegger. Oto zwiastun filmu z legendami w rolach głównych

12.10.2020 15:06
Jackie Chan vs Arnold Schwarzenegger. Oto zwiastun filmu z legendami w rolach głównych Fot. AP Photo/Chiang Ying-ying/East News

"Iron Mask" z Jackiem Chanem i Arnoldem Schwarzeneggerem w rolach głównych już niedługo zadebiutuje w serwisach VOD i na Blu-ray. Oto zwiastun tej pokręconej produkcji.

Film jest też znany pod tytułem "Viy 2: Journey to China" i jest kontynuacją rosyjsko-chińskiej produkcji "Wij" z 2014 roku. Produkcje są luźną adaptacją noweli o tym samym tytule autorstwa Nikołaja Gogola. Samo "Iron Mask" ma zadebiutować w serwisach VOD już 20 listopada, natomiast 24 listopada trafi do sprzedaży fizycznej w formie Blu-Ray i DVD. 

Jackie Chan walczy z Arnoldem Schwarzeneggerem w zwiastunie Iron Mask

Głównym bohaterem jest postać Mistrza Kung-Fu (w tej roli Jackie Chan), który przeciwstawia się maniakalnemu Jamesowi Hookowi (Arnold Schwarzenegger). Ten jest posiadaczem potężnego magicznego talizmanu, który chce przejąć Mistrz. W filmie ważną rolę ma również Jason Flemyng w postaci kartografa Jonathana Greena, który opisuje dokładnie mistyczną podróż z Europy na daleki Wschód.  

Przeczytaj także

Poniżej możecie zobaczyć pełen akcji zwiastun filmu "Iron Mask":

"Iron Mask" został wydany pierwotnie w Rosji i w Chinach kolejno we wrześniu i sierpniu 2019 roku. Pierwotnie zapowiedziano go w 2015 roku, a główne role mieli zagrać Jackie Chan, Jason Statham oraz Steven Seagal. W listopadzie 2016 roku oficjalnie potwierdzono, że na ekranie Chanowi będzie towarzyszył jednak Arnold Schwarzenegger.

Zdjęcia do filmu zakończyły się w lutym 2017 roku, ale jego premiera została mocno opóźniona przez zakulisowe konflikty między producentami. Cóż, sama produkcja nie zapowiada się na arcydzieło, ale może być dobrym sposobem na zabicie czasu w długie jesienne wieczory. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.