Jak Dave Bautista wyglądałby w roli Kratosa w filmie „God of War”?

Kamil Kacperski
08.06.2018 12:15
Jak Dave Bautista wyglądałby w roli Kratosa w filmie „God of War”? Fot. Jen Lowery/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS/ materiały prasowe

Popularny artysta Bosslogic przygotował concept art, na którym widzimy Dave Bautistę wcielającego się w zabójcę bogów Kratosa z serii gier „God of War”. Czy aktor znany z grania Draksa w „Strażnikach Galaktyki” pasuje do tej roli?

Na początku czerwca twórca serialu „Daredevil” i reżyser „Pacific Rim: Uprising” Steven DeKnight udzielił wywiadu, w którym przyznał, że jego idealnym wyborem do roli Kratosa w filmowej adaptacji gry „God of War” jest Dave Bautista, znany z występów w takich filmach, jak „Strażnicy Galaktyki”, czy „Blade Runner 2049”.

Sam aktor zapytany o chęć wystąpienia w takim przedsięwzięciu powiedział jedynie: „no pewnie!”, więc wydaje się, że panom nic nie stoi na przeszkodzie. A jak Bautista wyglądałby jako Kratos? Na to pytanie postarał się odpowiedzieć Bosslogic, artysta, który prezentował już m.in. Johna Krasinskiego w roli Reeda Richardsa z Fantastycznej Czwórki, czy Scotta Eastwooda jako młodszego Wolverine'a. Tak za to prezentuje się Bautista jako Kratos:

Dave Bautista jako Kratos w filmie „God of War”?

Niestety, na razie wszystko odbywa się w sferze spekulacji i niewiążących rozmów. DeKnight potwierdził co prawda, że spotkał się z przedstawicielami Sony Playstation, ale ich rozmowa była dyskusją o filozofii tworzenia filmowych adaptacji innych dzieł kultury (w tym wypadku gier). W związku z tym nie zapadły niestety żadne konkretne decyzje na temat filmowej wersji „God of War”.

Bautista powróci do roli Draxa w 4. części „Avengers”, której tytułu niestety jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że premiera produkcji odbędzie się pod koniec kwietnia 2019 roku. Natomiast „God of War” trafił do sprzedaży 20 kwietnia 2018 roku i zdobył uznanie fanów oraz krytyków. Gra stała się hitem - według informacji branżowych Sony sprzedało ponad 3 miliony kopii gry w zaledwie 3 dni od premiery. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.