Jak Liga Sprawiedliwości zareagowała na końcówkę „Avengers: Infinity War”?

Sergiusz Kurczuk
14.08.2018 13:54
Jak Liga Sprawiedliwości zareagowała na końcówkę „Avengers: Infinity War”? Fot. All Out Movies/YouTube

Śmierć połowy filmowych herosów Marvela zaszokowała widzów „Avengers: Infinity War”. Jaką reakcję czyn Thanosa wzbudził wśród członków Ligi Sprawiedliwości?

Fani bohaterów w trykotach lubią snuć wizję crossoverów, w których herosi z różnych światów walczą ze sobą w spektakularnych pojedynkach. W komiksach suerbohaterskich czasem dochodzi do takich spotkań, ale w filmowych uniwersach byłby z tym duży problem. Od czego jednak są internauci, którzy lubią tworzyć różne zabawne przeróbki? Twórcy kanału YouTube All Out Movies postanowili stworzyć mashup „Avengers: Infinity War”„Ligą Sprawiedliwości”. Jak herosi DC zareagowali na śmierć bohaterów Marvela?

Członkowie Ligi Sprawiedliwości oglądają „Avengers: Infinity War”

3. część przygód Avengers stała się kasowym hitem, który zmiótł konkurencję niczym Thanos połowę populacji wszechświata. Wyniki finansowe filmu „Liga Sprawiedliwości” to grosze w porównaniu do tego, ile zarobiła produkcja Marvel Studios. W youtube'owej produkcji zatytułowanej „Justice League react to the end of Avengers: Infinity War (Thanos snap)” triumfują jednak bohaterowie DC. Zresztą zobaczcie sami. 

Pod względem zakończenia obu produkcji, Liga Sprawiedliwości rzeczywiście jest górą. Bohaterom udało się odeprzeć atak złego Steppenwolfa. Avengers nie mieli tyle szczęścia i nie zdołali przeszkodzić Thanosowi w zdobyciu wszystkich Kamieni Nieskończoności, za pomocą których wypełnił swoje powołanie. Czy herosi MCU powrócą do życia? A może wcale nie umarli? O tym przekonamy się dopiero w maju 2019 roku, kiedy w kinach pojawi się film „Avengers 4”

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.