Jak Mark Hamill zareagował na zwiastun filmu "Joker"?

Sergiusz Kurczuk
05.04.2019 13:20
Joker i Mark Hamill|undefined Fot. materiały promocyjne/Invision/Invision/East News

Na początku kwietnia 2019 roku zadebiutował zwiastun filmu "Joker" z Joaquinem Phoenixem w roli główne. Mark Hamill, który podkładał głos postaci, skomentował trailer.

Fani komiksów DC od dawna czekali na zwiastun filmu opowiadającego o Jokerze. W solowej produkcji o Księciu Zbrodni z Gotham w tytułowej roli zobaczymy Joaquina Phoenixa. To kolejny aktor, który ma okazję zaprezentować światu swój talent w roli szalonego przeciwnika Batmana. Oprócz Cesara Romero, Jacka Nicholsona, Heatha Ledgera, i Jareda Leto jednym ze słynnych Jokerów był Mark Hamill, który podkładał głos za tę postać w wielu animacjach poświęconych Mrocznemu Rycerzowi. Jak gwiazda "Star Wars" zareagowała na zwiastun "Jokera"?

Przeczytaj także

"Joker" - Mark Hamill o filmie o przeciwniku Batmana

Miłośnicy Batmana od wielu lat spierają się o to, który odtwórca Jokera jest najlepszy. Chociaż większość zagradza się co do tego, że najgorzej w tej roli wypadł Jared Leto, w przypadku najlepszego aktora pojawiają się wątpliwości. Mimo że Hamill jedynie podkładał głos pod postać, zrobił to na tyle umiejętnie, że według fanów Batmana zasługuje na miejsce w pierwszej trójce. Jak się okazuje, pierwsza zapowiedź filmu "Joker" dotarła również do Marka Hamilla. Jak aktorowi spodobał się zwiastun? Swoje przemyślenia zamieścił na Twitterze.

Diabolicznie przepyszna postać + super aktor + wybitny scenarzysta/reżyser = TAK PROSZĘ!!!

Jak widać, Hamill jest nadzwyczaj podekscytowany filmem w reżyserii Todda Phillipsa. Aktor nie czuje się zagrożony kreacją Phoenixa. Wręcz przeciwnie, z niecierpliwością oczekuje na premierę "Jokera".

"Joker" - kiedy premiera?

To nie jedyna informacja związana z osobą Marka Hamilla. Już niedługo usłyszymy jego głos w remake'u "Laleczki Chucky". Aktor wcieli się w tytułową morderczą zabawkę. Próbkę tego, co usłyszymy 21 czerwca 2019 roku.

Natomiast film Todda Phillipsa trafi do kin 4 października 2019 roku.

>>Zobacz też: „Joker”: Jaką kategorię wiekową otrzyma film z Joaquinem Phoenixem?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.