Jak Nicolas Cage będzie wyglądał jako Joe Exotic? Zobacz niesamowity Deepfake [WIDEO]

08.05.2020 12:21
Joe Exotic|undefined Fot. Everett Collection/East News

Niebawem Nicolas Cage wcieli się w Joe Exotica - fabularyzowanej historii głównego bohatera dokumentu Netfliksa "Tiger King". Jak aktor będzie prezentował się w nowej roli?

Joe Exotic to jedno z najgłośniejszych, oprócz koronawirusa zjawisk roku 2020. Do niedawna o ekscentrycznym właścicielu prywatnego zoo słyszało grono nielicznych osób. Popularność zdobył dzięki serialowi dokumentalnemu Netfliksa "Król tygrysów", który cieszył się ogromną popularnością wśród użytkowników platformy. Nic dziwnego, że natychmiast pojawiły się informacje o fabularnych adaptacjach życia Joe Exotica. W jednej z nich wystąpi Nicolas Cage. Jak gwiazdor będzie prezentował się jako Król tygrysów?

Nicolas Cage jako Joe Exotic w Deepfake'u

Do roli Joe Exotica pretendowało wielu słynnych aktorów. Plotkowano, że w bohatera dokumentu Netfliksa ma wcielić się Orlando Bloom, ale swoje zainteresowanie rolą wyrażał również Kevin Bacon. Na razie potwierdzono, że Exotikiem w fabularnej wersji jego niesamowitej historii będzie Nicolas Cage, który zagra w powstającym serialu o Królu tygrysów.

Przeczytaj także

Na produkcję przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale niecierpliwi fani "Króla tygrysów" postanowili zwizualizować, jak Cage może wyglądać jako Exotic. Wszystko dzięki technologii Deepfake, która pozwala podmieniać twarz na dowolnym materiale wideo. Na kanale YouTube Kamikabee pojawiło się niemal trzyminutowe nagranie, na którym możemy zobaczyć ciało Exotica z twarzą Cage'a. Trzeba przyznać, że aktorowi do twarzy we fryzurze na czeskiego piłkarza.

Zobacz: Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

Chociaż powyższe nagranie nie stoi na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o wykonanie, mamy okazję wyobrazić sobie, jak może wyglądać nadchodzący serial. Osoby, które były sceptycznie nastawione do obsadzenia Cage'a w roli ekscentrycznego właściciela stada egzotycznych zwierząt zapewne zaczną zmieniać zdanie, bo aktor rzeczywiście pasuje do roli Króla trygrysów

Przeczytaj także

"Król tygrysów" - kiedy premiera serialu z Nicolasem Cage'em?

Na razie serial jest na wczesnym etapie produkcji. Pandemia koronawirusa zapewne opóźni datę premiery fabularyzowanej biografii Exotica. Produkcja będzie pierwszą dużą serialową rolą w historii Cage'a. Na serial poczekamy prawdopodobnie jeszcze kilkanaście miesięcy.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: Donald Trump ułaskawi Joe Exotica? Prezydent USA "przyjrzy się sprawie"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.