Jak Scooby-Doo będzie wyglądał w nadchodzącym filmie? Fani kreskówki powinni być zadowoleni

Sergiusz Kurczuk
19.04.2019 12:56
Scooby-Doo|undefined Fot. kadr z serialu Scooby-Doo

Trwają prace nad nową pełnometrażową produkcją o Scoobym-Doo i jego przyjaciołach. W sieci pojawił się przeciek, zdradzający, jak będzie wyglądał słynny pies.

Scooby-Doo od debiutu w 1969 roku nie traci na popularności i wychowuje kolejne pokolenia widzów. Z tego powodu studio Hanna-Barbera postanowiło powołać do życia nową wersję kinowych przygód żarłocznego psa, rozwiązującego przerażające zagadki. Mimo panujących obecnie trendów nie będzie to ponownie aktorska wersja słynnej kreskówki, tylko animowany film pełnometrażowy. Nie oznacza to jednak, że w obsadzie zabraknie gwiazd. Fani Scooby'ego-Doo zastanawiają się jednak nad jedną ważną rzeczą. Jak będzie wyglądał tytułowy bohater?

Przeczytaj także

W sieci pojawił się przeciek, który prawdopodobnie zdradza wygląd Scooby'ego-Doo.

"Scooby-Doo" - jak będzie wyglądał w powstającym filmie?

Wygląd sympatycznego doga niemieckiego wielokrotnie zmieniał się na przestrzeni lat. Twórcy dostosowywali kreskę do nowych pokoleń widzów, uwspółcześniając klasyczną pozycję od studia Hanna-Barbera. Jednak w pamięć większości widzów przygód Tajemniczej Spółki, najbardziej wryło się klasyczne ukazanie Scooby'ego-Doo. Przeciek nadchodzącego filmu zdaje się sugerować, że filmowy Scooby będzie wyglądał bardzo podobnie jak jego serialowy odpowiednik.

Grafika przedstawiającego głównego bohatera oddaje hołd twórczości Joe Ruby'ego - jednego z twórców serialu "Scooby-Doo". To jednak niejedyna dobra wieść dla fanów klasycznej kreskówki od Hanna-Barbera. Głos Scooby'emu ponownie podłoży Frank Welker - aktor, który jest związany z postacią strachliwego psa od 1969 roku. w pozostałych rolach wystąpią Zac Efron (Fred), Amanda Seyfried (Daphne), Will Forte (Kudłaty), Gina Rodriguez (Velma), Tracy Morgan oraz Ken Jeong.

"Scooby-Doo" - kiedy premiera?

Jeśli nowa wersja przygód Scooby'ego okaże się sukcesem, Hanna-Barbera pójdzie za ciosem i stworzy własne kinowe uniwersum złożone z dobrze znanych kreskówkowych postaci. Obecnie w produkcji jest również kinowa wersja "Toma i Jerry'ego". "Scooby-Doo" trafi do kin za niespełna rok, bo 15 maja 2020 roku.

>>Zobacz też: Który serial animowany powinien mieć aktorską wersję? [SONDA] <<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.