Jak Tom Hardy wglądałby jako Wolverine?

26.08.2019 13:35
Tom Hardy|undefined Fot. Carlos Piaggio/The Grosby Group/EAST NEWS

Już niedługo X-Men dołączą do MCU. Z tego powodu trwa fanowski casting do roli Wolverine'a. Wśród kandydatów jest Tom Hardy. Jak wyglądałby jako Logan?

Na początku 2019 roku Disney wykupił studio Fox, tym samym zdobywając prawa do takich bohaterów jak X-Men, Fantastyczna Czwórka, Silver Surfer, Deadpool czy Dr. Doom. Mimo to szefostwo Marvel Studios każe się uzbroić fanom w cierpliwość. Na nowe wcielenia Pierwszej Rodziny Marvela i mutantów, trzeba poczekać jeszcze kilka lat. Jednak miłośnicy Wolverine'a nie są w stanie powstrzymać się przed fanowskim castingiem. Wielu z nich uważa, że idealnym Loganem byłby Tom Hardy.

X-Men w Marvel Studios - Tom Hardy jako Wolverine

Do tej pory w roli nowego Wolverine'a widziano już wielu aktorów - Scotta Eastwooda, Keanu Reevesa, Dacre'a Montgomery'ego, a nawet Daniela Radcliffe'a, czy... Danny'ego DeVito.

Przeczytaj także

Mimo, że Tom Hardy gra obecnie Eddiego Brocka/Venoma, fani uważają, że powinien wcielić się w kolejną ikoniczną postać Marvela - śmiertelnie niebezpiecznego kanadyjskiego antybohatera z ostrymi jak brzytwa pazurami. Grafik Ryan Chadeayne postanowił nawet stworzyć wizualizację gwiazdora wcielającego się w Wolverine'a.

Na grafice Chadeayne'a trudno poznać Hardy'ego, ale nie ma się co dziwić. Artysta postanowił sprawdzić, jak aktor wyglądałby w potencjalnej roli, gdyby miał na sobie charakterystyczny kostium Rosomaka. Strój został zainspirowany brązowym uniformem X-Mana. Uwzględnił też charakterystyczną maskę, której do tej pory nie zaprezentowano w żadnym filmie o mutantach Marvela.

X-Men w Marvel Studios - kiedy premiera?

Oczywiście fanatycy filmowego Wolverine'a, w którego przez prawie 20 lat wcielał się Hugh Jackman, stwierdzą, że nikt nie może zastąpić ich idola, ale Hardy wydaje się dobrym wyborem. Jedynym minusem jest wzrost aktora - jest 15 centymetrów za wysoki, ale skoro Jackman mający 188 centymetrów wzrostu mógł grać Wolverine'a, to Hardy z metrem siedemdziesiąt pięć też może.

Przeczytaj także

Na razie nie wiadomo, kiedy mutanci zadebiutują w MCU. Trudno nawet powiedzieć, czy Wolverine, będzie brany pod uwagę przez Kevina Feigego. Być może twórcy Marvel Studios zdecydują się na wykorzystanie mniej znanych X-Manów. Jedno jest pewne. Na drużynę dowodzoną przez Charlesa Xaviera musimy jeszcze poczekać co najmniej 3 lata.

 

Zobacz też: Disney czy Sony? Analitycy z Wall Street przewidują, kto będzie przegranym sporu o Spider-Mana

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.