Jak będą wyglądać postacie kreskówki „Marvel Rising: Secret Warriors”?

Sergiusz Kurczuk
23.03.2018 16:20
Marvel Rising: Secret Warriors|undefined Fot. materiały promocyjne

Nowe pokolenie bohaterów Marvela niedługo podbije świat filmów animowanych. Jak będą wyglądali bohaterowie „Marvel Rising: Secret Warriors”. 

Dzięki sukcesowi filmów Marvel Studios pojawia się coraz więcej produkcji poświęconych mniej znanym postaciom. Niebawem pojawi się całkiem nowa animowana produkcja, zatytułowana „Marvel Rising: Secret Warriors”. W filmie poznamy zupełnie nową grupę superbohaterów, którzy zaprezentują różne typy herosów. Twórcy filmu zaprezentowali, jak będą wyglądali członkowie grupy Secret Warriors. 

„Marvel Rising: Secret Warriors” - kto jest w drużynie

Zanim zobaczymy pełnometrażowy film, twórcy zaprezentują widzom krótkometrażówki, wprowadzające do świata przedstawionego w nowej produkcji. Sześć 4-minutowych animacji będzie poświęconych każdemu z bohaterów. Secret Warriors będzie jedynie fragmentem większej historii prezentowanej w ramach „Marvel Rising”. Zanim jednak to nastąpi, możemy przyjrzeć się postaciom pierwszego filmu nadchodzącej serii. 

W serialu pojawi się Daisy Johnson lepiej znana jako Quake. Głosu postaci użyczy Chloe Bennet, znana z serialu „Agenci S.H.I.E.L.D.”. Quake będzie animowanym odpowiednikiem serialowej superbohaterki. Jej mocą jest generowanie i kontrolowanie wibracji, które mogą nawet spowodować trzęsienia ziemi. W serialu zobaczymy też Kamalę Khan, czyli nową Ms. Marvel. Głosowo wcieli się w nią Kathreen Khavari. Kamala to wielka fanka superherosów, która stała się zamaskowaną wojowniczką o lepszy świat. Potrafi dowolnie przekształcać swoje ciało, co przydaje się w walce ze złem. Jej druhem jest psi Inhuman o imieniu Lockjaw, który potrafi teleportować się na wielkie dystanse. Poznamy też zupełnie nowego bohatera. To Dante Petruz znany pod pseudonimem Inferno, który przemówi głosem Tylera Poseya. Zbuntowany chłopak będzie balansował pomiędzy dobrem i złem. Jego moc to pirokineza. 

W filmie wystąpi też alternatywna wersja Gwen Stacy, czyli Spider-Ghost, dawniej znaną jako Spider-Gwen. Głosu użyczy jej Dove Cameron. Dziewczyna ma historię podobną do tego, co spotkało Petera Parkera. Zyskała super moce i jako zamaskowana bohaterka pomaga ludziom, jednocześnie unikając swojego ojca - kapitana policji, który uważa jej alter ego za zagrożenie dla społeczeństwa. America Chavez dubbingowana przez Cierrę Ramirez, to kolejna młoda bohaterka pochodzącą z innej rzeczywistości. Posiada klasyczne moce superherosa: ma super siłę, wytrzymałość i potrafi latać. Squirell Girl, czyli Doreen Green to dość specyficzna bohaterka, która ma moce... wiewiórki. Potrafi się komunikować z gryzoniami, które pomagają jej w walce ze złem. Za Squirell Girl mówić będzie Milana Vanytrub. Wiernym towarzyszem dziewczyny jest wiewiórka o imieniu Tippy Toe. 

Rayshaun Lucas to młody chłopak, który postanowił przejąć spuściznę po Kapitanie Ameryce. Jako Patriot walczy z wrogami swojej ojczyzny. Wrodzone zdolności przywódcze i podwyższone siła, wytrzymałość i szybkość, czynią z niego cenny nabytek grupy. Głosu użyczył mu Kamil McFadden. Natomiast Kim Raver zdubbinguje bohaterkę, która będzie mentorką grupy. Mowa o Carol Danvers, czyli Captain Marvel. Jej poczucie sprawiedliwości i honoru oraz niesamowite moce takiej jak zdolność latania, supersiła i strzelanie potężnymi kosmicznymi promieniami, sprawiają, że jest idealnym wzorem dla młodych herosów. 

Premiera „Marvel Rising: Secret Warriors” została zapowiedziana na rok 2018, ale jeszcze nie zdradzono dokładnej daty.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.