Jak będą wyglądały nowe Wojownicze Żółwie Ninja? Zobacz intro serialu „Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles”

Sergiusz Kurczuk
27.06.2018 14:09
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles|undefined Fot. materiały promocyjne

Już niedługo fani Wojowniczych Żółwi Ninja zobaczą zmutowanych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie. Stacja Nickelodeon zaprezentowała opening serialu „Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles”. 

Co prawda Wojownicze Żółwie Ninja zadebiutowały jako komiks, ale prawdziwą popularność zdobyły dzięki serialowi z lat 80. ubiegłego wieku. W kolejnych latach pojawiły się kolejne animacje o Żółwiach. Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael po raz ostatni pojawili się w serialu z 2012 roku, który zakończono po 5 latach emisji. Lukę postanowiono wypełnić nową produkcją zatytułowaną w oryginale „Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles”. Stacja Nickelodeon postanowiła pokazać, jak wyglądają główni bohaterowie i ich przeciwnicy w czołówce serialu. 

„Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” - intro nowego serialu

W openingu możemy zobaczyć, jak prezentuje się najnowsza wersja Wojowniczych Żółwi Ninja. Projekty postaci znacznie różnią się od klasycznego wyglądu podopiecznych Splintera. Każdy z żółwi, podobnie jak w najświeższej serii kinowej, posiada dystynktywne cechy.

Widzimy też nowy pojazd, który w rzeczywistości składa się z dwóch motocykli. Raphael, który jest przywódcą grupy, zaprezentował również całkiem nową umiejętność. Niczym Iron Fist potrafi teraz kumulować energię chi w swojej pięści i uderzać nią ze zwielokrotnioną siłą. Nie wiadomo czy jego bracia dysponują podobnymi mocami. W czołówce pojawili się też przeciwnicy. Trudno jednak określić, czy są to już znani złoczyńcy, czy całkiem nowi antagoniści. Nie przypominają żadnych klasycznych czarnych charakterów, ale być może ich wygląd równie drastycznie przeprojektowano. Wrogowie cechują się wielkimi rozmiarami, ale być może różnica wzrostu to jedynie symboliczne ukazanie ich potęgi. 

Pierwszy sezon „Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles” będzie składał się z 26 odcinków. Zadebiutuje jeszcze w 2018 roku, ale nie zdradzono dokładnej daty premiery. Niebawem powstanie również kolejna wersja filmowych Żółwi Ninja, ale na razie nie wiele wiadomo na temat reboota. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.