Jak będzie brzmiał tytuł „Avengers 4”? Pojawiła się kolejna plotka na ten temat

Sergiusz Kurczuk
05.10.2018 11:05
Jak będzie brzmiał tytuł „Avengers 4”? Pojawiła się kolejna plotka na ten temat Fot. materiały promocyjne

Bracia Russo zamieścili dziwne zdjęcie z planu „Avengers 4”. Podobno zawarli na nim podpowiedź dotyczącą podtytułu filmu. Jak będzie brzmiał?

Na film „Avengers 4” czekają miliony fanów na całym świecie. Poprzednia część przygód superbohaterów Marvela okazała się ogromnym sukcesem komercyjnym, co zawdzięcza nie tylko wciągającej fabule, ilości superbohaterów i świetnemu czarnemu charakterowi, ale przede wszystkim szokującemu cliffhangerowi. Chociaż od premiery „Avengers: Infinity War” minęło już wiele miesięcy, fani wciąż zachodzą w głowę, jak potoczy się historia walki z Thanosem. Do tej pory twórcy nie zdradzili, jak będzie brzmieć tytuł „Avengers 4”. W sieci pojawiła się kolejna plotka na ten temat. 

„Avengers 4” - jak będzie brzmiał tytuł nowego filmu Marvela?

W ciągu ostatnich miesięcy pojawiło się już kilka spekulacji, „przecieków” i plotek na ten temat. Żadna z tych informacji nie została jednak potwierdzona. Anthony i Joe Russo utrzymują podtytuł „Avengers 4” w tajemnicy, żeby trzymać fanów jak najdłużej w niepewności, co wydarzy się w filmie. Jednak we wrześniu 2018 roku w mediach społecznościowych reżyserów pojawiło się tajemnicze zdjęcie z planu dokrętek do „Avengers 4”, na którym fani doszukiwali się ukrytych znaczeń.

Na podstawie fotografii ukuto teorię, że tytuł filmu będzie brzmiał „Avengers: Assamble”. Wskazują na to dwie litery „A”, utworzone z przedmiotów znajdujących się na planie. Pojawiła się jednak nowa informacja, która doszukuje się innego rozwinięcia drugiej litery „A”. 

„Avengers 4” na podstawie komiksu „Annihilation”?

Według portalu MCU Cosmic „rzetelne źródło”, że film będzie nosił tytuł „Avengers: Annihilation”. Ten dość przerażający podtytuł to oczywiście odniesienie do komiksu „Annihilation” z 2006 roku.

2 Fot. foto: Annihilation #2

W tej historii wielu kosmicznych postaci takich jak Nova, Strażnicy Galaktyki czy Silver Surfer łączą siły ze swoimi wrogami - Super-Skrullem, Thanosem i Ronanem, żeby powstrzymać zagrażającą całemu wszechświatowi Falę Anihilacji, którą dowodzi Annihilus. Oczywiście fabuła „Avengers 4” może jedynie lekko bazować na komiksowym pierwowzorze, ale biorąc pod uwagę wprowadzanie Skrulli do MCU w „Captain Marvel” i połączenie Foxa z Disneyem, całkiem możliwe, że pewne wątki pojawią się w filmie braci Russo. Podobnie było w przypadku poprzednich filmów Marvel Studios, takich jak „Infinity War”, „Civil War” czy „Age of Ultron”

Czy tak się stanie? Dowiemy się 26 kwietnia 2018 roku, kiedy wciąż niezatytułowana 4. część „Avengers” trafi w końcu do kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.