Jak będzie brzmiał tytuł nowego filmu o Deadpoolu dla dzieci?

Sergiusz Kurczuk
03.10.2018 12:27
Jak będzie brzmiał tytuł nowego filmu o Deadpoolu dla dzieci? Fot. Ryan Reynolds/Twitter

W grudniu 2018 roku w kinach ma pojawić się film o Deadpoolu przeznaczony dla młodszych widzów. Po sieci krąży prawdopodobny tytuł tej tajemniczej produkcji. 

W te święta Bożego Narodzenia Deadpool wyręczy świętego Mikołaja. W zasadzie wiele ich łączy. Noszą czerwone wdzianka, lubią sprawiać ludziom radość i odwiedzają nocą małe dzieci... W każdym razie studio Fox zapowiedziało, że w grudniu 2018 roku wygadany najemnik powróci w nowej produkcji. Twórcy postanowili zrobić prezent na święta również dzieciom i film z Deadpoolem w roli głównej będzie przeznaczony również dla młodszych widzów. Jaki tytuł będzie nosił?

Deadpool - nowy film w grudniu 2018 

Przedstawiciele Fox nie podali szczegółów. Wcielający się w tytułowego bohatera Ryan Reynolds, zapowiedział produkcję, umieszczając na swoim Twitterze kadr, przedstawiający Deadpoola w czapce Mikołaja. Najemnik czyta książkę do snu postaci, granej przez Freda Savage'a - prywatnie przyjaciela Reynoldsa. Fani nie wiedzieli jak interpretować zapowiedź. Czy powstanie ocenzurowana wersja „Deadpoola 2”, czy może całkiem nowa opowieść o Wilsonie. Zdjęcie wskazywało na tę drugą opcję, a najnowsze plotki, tylko podtrzymują te domysły. Jak podaje serwis Bloody Disgusting, po sieci krąży plotka dotycząca tytułu świątecznego filmu o Deadpoolu. Produkcja ma się nazywać „The Deadpool Before Christmas”, co jest odniesieniem do oryginalnego tytułu filmu „Miasteczko Halloween” („The Nightmare Before Christmas”). 

The Deadpool Before Christmas” - kiedy premiera?

Czym będzie dość ciekawie zatytułowana propozycja od studia Fox? Czy to tylko sprytna promocja okrojonej wersji „Deadpoola 2”, całkiem nowy film z tym antybohaterem, czy może zabawna świąteczna krótkometrażówka, niepozwalająca widzom zapomnieć o szalonej postaci z komiksów Marvela? W końcu w planach twórców jest powołanie do życia kolejnej części „Deadpoola”, tym razem ukazującej losy grupy X-Force. Dowiemy się 21 grudnia 2018 roku, kiedy „The Deadpool Before Christmas” wejdzie na ekrany kin. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.