Jak będzie wyglądać logo „Avengers 4”?

Sergiusz Kurczuk
01.06.2018 10:03
Avengers|undefined Fot. materiały promocyjne

„Avengers 4” wzbudza wiele emocji wśród fanów filmów Marvela. Twórcy nie ujawnili jeszcze tytułu sequela. Czy udało się na chociaż dowiedzieć jak wygląda logo produkcji?

Film „Avengers: Infinity War” pobił wiele rekordów oglądalności i zarobków w historii kina. Nic dziwnego, w końcu tak złożonej, spektakularnej produkcji z robionej z wielkim rozmachem jeszcze nie było. Prawie wszyscy herosi filmowego świata Marvela pojawili się na jednym ekranie, by stawić czoła Thanosowi i jego świcie. Na sukces wpłynęło również emocjonujące zakończenie, które sprawia, że widzowie z niecierpliwością czekają na część 4. Na razie film owiany jest wielką tajemnicą. Nie wiadomo nawet, jak twórcy zatytułowali kontynuację historii walki z Szalonym Tytanem. W sieci pojawiło się jednak zdjęcie przedstawiające potencjalny wygląd logo filmu.

„Avengers 4” - logo filmu ujawnione?

Chociaż twórcy chcą zdradzić jak najmniej, pamiętają o tym, że odpowiedni marketing to klucz do sukcesu komercyjnego. Z tego powodu w kontrolowanych warunkach pojawiają się informacje dotyczące „Avengers 4”. Niedawno poznaliśmy pierwszy opis fabuły filmu, a niektóre gwiazdy zasugerowały, co czeka widzów. Pojawiła się też plotka dotycząca podtytułu „Avengers 4”. Tym razem dostaliśmy konkret. Jeden z oświetleniowców pracujących przy filmie podzielił się zdjęciem kurtki, jakie nosili członkowie ekipy filmowej 4. części „Avengers”.

Na kurtce widzimy nowe logo. Niestety nie pojawia się podtytuł filmu, ale napis zdradza pewne informacje. Po pierwsze logo nie bez powodu jest fioletowe - to odniesienie do koloru skóry Thanosa, który prawdopodobnie znowu stanie się jednym z głównych bohaterów produkcji.

Czy tak finalnie będzie wyglądać logo „Avengers 4”? Na razie trudno powiedzieć, bo poza dobrze znanym napisem i fioletowym wypełnieniem nie wiele zdradzono. Przekonamy się już 3 maja 2019 roku, kiedy film wejdzie na ekrany kin.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.