Jak będzie wyglądał nowy Hellboy?

Kamil Dachnij
11.05.2017 13:04
Jak będzie wyglądał nowy Hellboy? Fot. Kadr z filmu

Reboot „Hellboya” stał się faktem. Główną rolę zagra gwiazda „Stranger Things”, David Harbour. Zobaczcie grafikę, jak może się prezentować następca Rona Perlmana.  

Po sukcesie komercyjnym „Deadpoola” i „Logana”, Hollywood śmielej zaczyna spoglądać na kręcenie filmów komiksowych z kategorią wiekową R. Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że „Hellboy” doczeka się reboota i nie będzie to standardowe PG-13. Dwa poprzednie filmy z przygodami czerwonoskórego demona, odpowiednio z 2004 i 2008 roku, wyreżyserował Guillermo Del Toro, zaś w tytułowego bohatera wcielił się Ron Perlman. Jednak obu panów nie zobaczymy w nowej wersji. Tym razem to Neil Marshall będzie dowodził nową adaptacją, zaś Hellboya zagra David Harbour, jedna z gwiazd wielkiego hitu Netflixa„Stranger Things”. Zastanawialiście się jak może wyglądać bohater w jego wydaniu? Artysta BossLogic przychodzi na ratunek i dla portalu Comicbook.com przygotował swoją interpretację nowego Hellboya. Zobaczcie foto:

BossLogic regularnie zajmuje się przedstawianiem aktorów w postaciach, które mają zagrać. Jego Hellboy prezentuje się znakomicie, ale także nie odbiega jakoś mocno od charakteryzacji Rona Perlmana. Rysy wydają się ostrzejsze, co czyni go trochę bardziej demonicznym w stosunku do swojego poprzednika. Różnice można dostrzec również w budowie ciała – Hellboy Perlmana był masywniejszy.

Reboot otrzymał roboczy tytuł „Hellboy: Rise of Blond Queen”. Jego scenarzystami są Andrew Cosby, Christopher Golden oraz twórca komiksu – Mike Mignola. Czego możemy się spodziewać po nowej wersji? Gdyby wziąć pod uwagę poprzednie tytuły wyreżyserowane przez Neila Marshalla (znakomite horrory „Dog Soldiers” oraz „Zejście”), to zapowiada się spektakl krwawy i mroczny, ale nie pozbawiony czarnego humoru. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.