Jak będzie wyglądała Michelle Pfeiffer jako Wasp w filmie „Ant-Man and the Wasp”?

Kamil Kacperski
07.06.2018 12:58
Jak będzie wyglądała Michelle Pfeiffer jako Wasp w filmie „Ant-Man and the Wasp”? Fot. materiały prasowe

Disney udostępnił nowe plakaty promujące film „Ant-Man and The Wasp”. Na jednym z nich mamy okazję zobaczyć Michelle Pfeiffer w roli Janet Van Dyne, czyli matki Hope (Evangeline Lily), żony Hanka Pyma (Michael Douglas) oraz oryginalnej Wasp.

Uczestnictwo Pfeiffer w filmie zostało potwierdzone niedługo po tym, jak ogłoszono, że powstanie 2. część „Ant-Mana”. Aktorka wcieli się w Janet Van Dyne, czyli oryginalną Wasp, której śmierć widzieliśmy we flashbacku w pierwszej części. Okazało się, że została uwięziona w Quantum Realm, czyli w rzeczywistości, składającej się z cząsteczek jeszcze mniejszych niż atomy.

To właśnie z niej skorzystał w finale „Ant-Mana” Scott Lang (w tej roli Paul Rudd), by pokonać Yellowjacketa i uratować przed śmiercią swoją córkę. Uważni fani już wtedy zauważyli kształt utrzymany w kolorystyce oryginalnego kostiumu Wasp, który przypominał (o dziwo!) osę. Postać Pfeiffer musiała jednak zostać w „sferze kwantowej” nieco dłużej.

Jak wygląda oryginalna Wasp?

Skoro aktorka pojawi się w „Ant-Man and The Wasp”, to możemy być pewni, że Janet Van Dyne powróci do prawdziwego świata i swojego oryginalnego rozmiaru. Jak do tego dojdzie? Na razie nie wiadomo. Prawdopodobnie uratują ją Scott i Hope, która będzie posługiwała się jej pseudonimem Wasp. Na 100% wiemy jednak, jak będzie wyglądała Michelle Pfeiffer w roli Janet:

Wasp Fot. foto: materiały prasowe

Pfeiffer nie wygląda jak osoba, która była uwięziona w innym wymiarze od ponad 30 lat, ale być może zostanie to wytłumaczone w produkcji. Nie mniej, występ oryginalnej Wasp zapowiada się bardzo obiecująco i fani z niecierpliwością będą wyczekiwali, aż pojawi się na dużym ekranie.

Pfeiffer opowiedziała w wywiadzie dla portalu Variety, że bardzo szybko zaczęła przeglądać komiksy z jej udziałem. Niestety, przyznała również, że świat komiksów nie był dla niej bardzo zachęcający:

Po prostu zaczęłam je czytać i miałam z nimi ogromne problemy. Jest tyle informacji na stronie, które podane są nielinearnie. Kiedy staram się je szybko przeczytać to mam problem z tym, żeby ogarnąć, kto mówi co i kiedy.

„Ant-Man and The Wasp” - kiedy premiera?

Amerykanie obejrzą film już 6 lipca 2018 roku. My na „Ant-Mana and The Wasp” musimy poczekać do 3 sierpnia, podobnie zresztą jak mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Jak donosi serwis Screen Rant, przyczyną opóźnienia premiery na Wyspach Brytyjskich prawdopodobnie są... rozgrywane w lipcu finałowe mecze Mistrzostw świata w piłce nożnej.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.