Jak długo Chris Hemsworth będzie mieć długie włosy w filmie „Thor: Ragnarok”?

Robert Skowronski
20.06.2017 11:24
Jak długo Chris Hemsworth będzie mieć długie włosy w filmie „Thor: Ragnarok”? Fot. kadr z filmu

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że aktor wcielający się w Marvelowskiego herosa ma długie włosy. W nowej odsłonie jego przygód ten stan rzeczy ulegnie zmianie, ale nie od początku trwania filmu.

Obraz wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku i zobaczymy w nim wizerunkową zmianę Thora. Udowadniał to już zwiastun dzieła, którego reżyserem jest Taika Waititi. Bohater nie będzie jednak zmuszony do zmiany fryzury od samego początku filmu.

Odbyło się spotkanie z udziałem Chrisa Hemswortha podczas Supanova Comic-Con w Australii, gdzie wyjawił on jak długo ujrzymy go w długich blond włosach. Informację podał jeden z uczestników spotkania publikując ją za pośrednictwem Twittera:

Thor wciąż ma długie włosy przez przynajmniej 1/3 „Ragnaroka”.

Jak już wiemy Thor zostanie wzięty w niewolę i zmuszony do stania się gladiatorem. To właśnie przy tej okazji jego oprawcy zetną mu włosy. Osłabiony i pozbawiony Mjölnira będzie musiał znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Oczywiście na jego drodze staną różne przeciwności losu - będzie się musiał zmierzyć z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — Hulkiem.

Chris Hemsworth wypowiedział się wcześniej na temat nowego wyglądu swojej postaci. Aktor zwrócił przede wszystkim uwagę na to, że teraz nie potrzebuje aż tak dużo czasu na charakteryzację:

Miłe było to, że nie musiałem siedzieć na krześle podczas robienia makeupu przez godzinę każdego ranka. Czułem się jakbym się odrodził jako aktor, ale też jako postać.

W obsadzie „Thor: Ragnarok” oprócz Chrisa Hemswortha znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Scenariusz przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.