Jak miała wyglądać Walkiria w filmie „Thor: Ragnarok”?

Natalia Hluzow
04.01.2018 18:14
Jak miała wyglądać Walkiria w filmie „Thor: Ragnarok”? Fot. kadr z wideo

Na Twitterze pojawił się kolejny concept art z filmu ujawniający pierwotny pomysł na wygląd postaci.

Wiadomym jest, że zanim filmowa postać ożyje na ekranie, pierwotnie w zaciszu swojej pracowni artyści tworzą kilka wersji jej wizerunku. A kiedy już mówimy o filmach na postawie komiksów, dokładne zaprojektowanie wszystkich szczegółów skomplikowanego kostiumu to rzecz absolutnie niezbędna.

Dlatego też mogliśmy podziwiać różne wersje tego, jak w filmie „Thor: Ragnarok” miał wyglądać Loki czy jak pierwotnie miał prezentować się Thor. Teraz przyszedł czas na Walkirię, której pierwszą, rysunkową wersję ukazał niedawno światu Ryan Meinerding odpowiedzialny za projektowanie postaci w Marvel Studios.

Jak widać, pierwszy pomysł Meinerdinga na Walkirię i jego ostateczne wykonanie podczas scen na planecie Sakaar niewiele różnią się od siebie. Kostium Tessy Thompson w filmie „Thor: Ragnarok” jest nieco prostszy, ale zarówno kolorystyka, skórzane elementy, niebieska peleryna, jak i znaki na twarzy zgadzają się niemal idealnie, co potwierdza teorię, że pierwszy pomysł jest czasem najlepszy.

Tessa Thompson w roli Walkirii skradła show Thorowi i serca fanom MCU, dlatego ma powrócić w kolejnych filmach z uniwersum Marvela. Najbliższy z nich to „Avengers: Infinity War”, który będzie miał swoją premierę 25 kwietnia 2018 roku. Thompson wraz z innymi aktorkami z filmów Marvela chciałaby też zagrać w produkcji poświęconej samym superbohaterkom. Na razie jednak nie wiadomo, czy projekt ten zostanie zrealizowany.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.