Jak mógłby wyglądać Andy Serkis jako Pingwin w nowym filmie o Batmanie?

Kamil Kacperski
04.06.2018 15:31
Andy Serkis|undefined Fot. FaceToFace/REPORTER

Na początku czerwca 2018 roku, świat obiegła plotka, jakoby w którymś z nadchodzących filmów DC miał się pojawić Pingwin. Internetowy grafik BossLogic postanowił zaprezentować fanom, jak według niego powinien wyglądać Cobblepot grany przez Andy'ego Serkisa.

Chociaż wielu fanów uniwersum DC na Twitterze stwierdziło, że w roli Pingwina chcieliby zobaczyć Nicka Frosta, czy Josha Gada, to BossLogic zaprezentował na swoich mediach społecznościowych zgoła inną wersje Oswalda Cobblepota - taką, w której złoczyńca jest grany przez Andy'ego Serkisa.

Aktor najlepiej znany z występów jako Gollum we „Władcy Pierścieni”, Caesar w nowej trylogii „Planety Małp”, także Klaue w „Black Panther”, wyraził zainteresowanie wobec występu w nadchodzącym filmie o Batmanie. Chociaż głównie ze względu na to, że reżyserem produkcji ma być Matt Reaves, z którym Serkis pracował już przy okazji „Ewolucji Planety Małp” oraz „Wojny o Planetę Małp”. Jak aktor wyglądałby jako Pingwin?:

Jon Hamm jako Hush?

BossLogic nie ograniczył się jednak tylko do tego jednego projektu - grafik kilka godzin po opublikowaniu zdjęcia, na którym pokazał swoją wersję Serkisa jako Pingwina, przedstawił kolejny pomysł. Artysta zdradził, że bardzo chciałby zobaczyć Jona Hamma w roli Husha, czyli innego przeciwnika Batmana. Projekt BossLogica jest wyjątkowo mroczny, ale dzięki temu bardzo pasuje do tej postaci:

Hush zadebiutował w serii komiksów o tym samym tytule. Postać tak naprawdę ma na imię Thomas Elliot i jest przyjacielem Bruce'a Wayne'a z czasów dziecięcych. Po latach, ta seria jest uznawana za jedną z najlepszych o Batmanie, ponieważ Mroczny Rycerz zostaje wciągnięty w psychologiczną grę i musi wykazać się niezwykłym sprytem i inteligencją, a niekoniecznie polegać na swojej sprawności fizycznej.

Na razie jednak nie mamy żadnych konkretnych informacji dotyczących „Batmana” Matta Reavesa. Nie wiemy nawet, czy w postać wcieli się Ben Affleck, czy jednak Jake Gyllenhaal albo wspomniany Jon Hamm. Być może już niedługo dowiemy się o tym projekcie czegoś więcej.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.