Jak powstawał film "No Time to Die"? Twórcy pokazali zakulisowy materiał z planu "Bonda 25"

26.02.2020 13:58
Daniel Craig|undefined Fot. SplashNews.com/East News

W sieci pojawił się materiał z planu zdjęciowego filmu "No Time to Die", w którym Cary Fukunaga wyjaśnia poszczególne elementy swojej najnowszej produkcji.

Już za kilka tygodni do kin trafi dwudziesty piąty film poświęcony Jamesowi Bondowi i zarazem piąta produkcja, w której Daniel Craig wciela się w ikoniczną postać. Reżyserem filmu "No Time to Die" jest Cary Fukunaga, który w zakulisowym materiale z planu zdjęciowego wyjaśnia poszczególne aspekty swojego najnowszego dzieła.

"No Time to Die" - zakulisowy materiał z planu nowego "Bonda"

Niespełna dwuminutowe wideo wypełniają nagrania pochodzące z etapu zdjęć do produkcji. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak powstawały niektóre sceny oraz poznać tajniki pracy nad megaprodukcją. Nie zabrakło jednak fragmenty filmu po postprodukcji. Narratorem jest sam Fukunaga, który wyjaśnia poszczególne aspekty "Bonda 25".

Punktem wyjście reżysera była postać Bonda, który pięć lat spędził na emeryturze. Fukunaga podczas pisania scenariusza zastanawiał się nie tylko nad tym, jak zmienił się główny bohater, ale również skupił się na zmianach, które dotknęły otaczający go świat. Twórcy postanowili więc przekuć pięcioletnią przerwę pomiędzy kolejnymi filmami w atut "No Time to Die".

Przeczytaj także

Fukunaga poświęcił też kilka zdań nowemu tajemniczemu przeciwnikowi Bonda. Według słów reżysera zagadkowy Safin będzie najniebezpieczniejszym złoczyńcą, z jakim Agent 007 spotkał się w całej swojej szpiegowskiej karierze.

Przeczytaj także

Twórcy zaprezentowali również nowy plakat nadchodzącego filmu.

No Time To Die Fot. foto: materiały promocyjne/Big Bang
Przeczytaj także

"Bond 25" - kiedy premiera "No Time to Die"?

Produkcja trafi do kin już 2 kwietnia 2020 roku. W polskich kinach film będzie nosił tytuł "Nie czas umierać". W pozostałych rolach wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcieli się w nowego antagonistę.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.