Jak wygląda usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”?

Robert Skowronski
09.12.2015 14:35
Jak wygląda usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”? Fot. kadr z wideo

Scena z marvelowskimi superbohaterami walczącymi z Visionem granym przez Paula Bettany'ego, mogła wyglądać nieco inaczej niż w finalnym dziele. Zobaczcie jak.

Moment, w którym za sprawą Thora rodzi się czerwonogłowy Vision początkowo był planowany inaczej przez Jossa Whedona, reżysera „Avengers: Czas Ultrona”. Scena miała być dłuższa i wypełniona większą dawką akcji, której przecież i tak w dziele nie brakowało. Prawdopodobnie to właśnie z tego względu, jak i tego że obraz trwa blisko 2,5 godziny, skrócono sekwencję.

Zobaczcie jak pierwotnie widział ją Joss Whedon. Efekt jest lekko komiczny, gdyż nie dokończono zabiegów w postprodukcji, zaś część bohaterów przechadza się jedynie w elementach swoich strojów. Oto Hollywood odarte z tajemnicy:

Materiał zawarty jest na składającym się z 13 płyt wydawnictwie „Marvel Cinematic Universe: Phase 2 Collection”, które ukazało się na Blu-rayu. Wygląda ono tak:

marvel Fot. foto: amazon.com

W środku znalazły się pełne wydania m.in. filmów „Iron Man 3”, „Thor: Mroczny Świat”, „Avengers: Czas Ultrona” czy „Strażnicy Galaktyki”. Jednak prawdziwą gratką jest 166 minut dodatkowych materiałów. Koszt całości to 184,99 dolarów.

Jak Wam się podoba usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.