Jak wyglądają buty dla fanów „Toy Story” i „SpongeBoba”?

Aleksandra Degórska
20.02.2018 15:37
Jak wyglądają buty dla fanów „Toy Story” i „SpongeBoba”? Fot. materiały prasowe

Takimi butami nie pogardzi fan kreskówkowego świata. Czy i Wam na widok tych butów szybciej zabije serce?

Nie jest to niczym dziwnym, że fani animowanych filmów chętnie kupują wszelkie gadżety ze swoimi ulubionymi bohaterami - a producenci tylko się zastanawiają, jak przemycić kolejny motyw z kreskówki do swojego produktu.

Buty i filmy animowane? Czemu nie! Jeżeli ktoś ma słabość do „Toy Story” i nie wyobraża sobie życia bez Buzza Astrala to zaciekawi się na pewno propozycją od Converse. Chodzi o modele Converse Jack Purcell, Converse 100 High oraz Converse 100 Low z motywami właśnie z tego filmu. Buty można zakupić w cenach 85-90 dolarów m.in. na stronie Atmos.

Chodząc w takich butach świat wydaje się być bardziej kolorowy.

Jeśli natomiast ktoś woli żółtą gąbkę mieszkającą w oceanie to również może sprawić sobie buty nawiązujące do serialu „SpongeBob Kanciastoporty”. Marka Vans postanowiła stworzyć buty dla fanów tej kreskówki. Kolekcja Squarepants x Vault pojawi się 24 lutego 2018 i na produkty z żółtą gąbką trzeba będzie wydać od 45 do 260 dolarów. 

Vans ostatnio również połączył siły z Metallicą, natomiast Converse miał w swoim asortymencie trampki nawiązujące do Sex Pistols - jak więc widać świat muzyki i filmu jest mocno związany z modą.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu butów trekkingowych męskich?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.