Jak wyglądają playmates „Playboya” po kilkudziesięciu latach?

Maciej Koprowicz
02.10.2017 15:11
Jak wyglądają playmates „Playboya” po kilkudziesięciu latach? Fot. materiały prasowe

Modelki najsłynniejszego magazynu dla panów zapozowały dla niego jeszcze raz, po bardzo długiej przerwie. Efekt jest olśniewający.

Magazyn „Playboy” powstał w Stanach Zjednoczonych w 1953 roku. Od początku był lifestyle’owym pismem dla mężczyzn, ale zasłynął przede wszystkim z drukowanych w nim aktów pięknych modelek. Formuła bardzo spodobała się czytelnikom – magazyn z charakterystycznym króliczkiem w logo podbił cały świat i doczekał się 39 edycji w różnych państwach na wszystkich kontynentach.

Niestety, imperium „Playboya” przeżywa kryzys. W ostatnich latach z rynku zniknęło wiele krajowych edycji. Oryginalna, amerykańska edycja w lutym 2016 roku zrezygnowała z nagich zdjęć, co okazało się chybionym pomysłem – po roku wróciła do sprawdzonej przez lata formuły. Z kolei 28 września 2017 roku zmarł założyciel pisma, Hugh Hefner. Miliarder i łamacz serc niewieścich spocząć ma w Los Angeles obok pierwszej playmate w historii, Marilyn Monroe.

Miejmy nadzieję, że tak ważny dla popkultury tytuł jednak przetrwa na rynku i dostarczał będzie kolejnych pięknych zdjęć. Akty sprzed lat do dziś zachwycają, a przypomnieć sobie o tym możemy dzięki niezwykłemu projektowi fotografów, Bena Millera i Ryana Lowry’ego. Sfotografowali siedem playmates, które pozowały dla „Playboya” kilkadziesiąt lat temu w dokładnie takich samych pozach, w jakich trafiły na okładki magazynu - w latach 70., 80. i 90. XX wieku. Zapozowała między innymi druga żona Hugha Hefnera, Kimberly Conrad. Panie są już w wieku dojrzałym, ale wciąż prezentują się znakomicie. Zobaczcie sami!

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.