Jak wyglądałaby Margot Robbie w „Ghost in the Shell”?

Robert Skowronski
10.04.2017 09:58
Jak wyglądałaby Margot Robbie w „Ghost in the Shell”? Fot. kadr z filmu

A co gdyby los potoczyłby się inaczej i główną rolę w „Ghost in the Shell” dostałaby Margot Robbie zamiast Scarlett Johansson? Zobaczcie szkice koncepcyjne ukazujące tę wizję.

W takim wariancie i tak nie udałoby się uniknąć kontrowersji spowodowanych zarzutami o white washing. Ale może nie byłoby przynajmniej pierwszego niepokoju związanego z tym czy Scarlett Johansson udźwignie rolę? Cóż, tego się już oczywiście nie dowiemy, ale możemy snuć domysły jak z kreacją Major poradziłaby sobie Margot Robbie.

Sprawa została ujawniona przez szkice autorstwa Jeffa Simpsona oraz Nivanha Chanthary. Zostały one stworzone w latach 2013-2014, kiedy jeszcze główna rola w  „Ghost in the Shell” nie została obsadzona. Ba, był to jeszcze czas przed „Legionem samobójców”, kiedy to Margot Robbie po raz pierwszy weszła w skórę komiksowej postaci.

Pamiętajmy też, że przyszła Harley Quinn w 2014 roku była typowana do pojawienia się na ekranie w ekranizacji kultowej mangi. To właśnie dlatego możemy ją zobaczyć na przedstawionych poniżej szkicach. Zobaczcie jak się prezentują:

Margot Robbie zobaczymy w filmie „Marian”. Historia ma się rozgrywać po śmierci Robin Hooda. Marian przejmie obowiązki swojego zmarłego ukochanego i poprowadzi ludzi do wojny, która zaważy na losach królestwa. Robbie nie tylko wcieli się w tytułową postać, ale będzie producentem obrazu z ramienia swojego LuckyChap Entertainment. Z kolei scenariusz dostarczy Pete Barry.

Aktorka jest też zaangażowana w filmową biografii łyżwiarki Tonyi Harding. Zobaczymy ją również u Davida Ayera w „Gotham City Sirens”, którego bohaterkami zostały Harley Quinn, Kobieta Kot i Trujący Bluszcz. Pewnym jest, że do swojej roli powróci Margot Robbie, która zresztą jest pomysłodawczynią projektu i jego producentem.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.