Jak wyglądałby trailer „Koszmaru z ulicy Wiązów”, gdyby był serialem Netflixa?

Natalia Hluzow
25.10.2017 10:34
Jak wyglądałby trailer „Koszmaru z ulicy Wiązów”, gdyby był serialem Netflixa? Fot. kadr z wideo

Fani przygotowali zwiastun „Koszmaru z ulicy wiązów” w stylu seriali Netflixa. Czy zainspirują szefów platformy?

Odświeżanie sprawdzonych przepisów na horrory jest zawsze w modzie. Na fali wielkiego sukcesu filmu „To”, fani zaczęli zastanawiać się nad możliwością powrotu koszmarnego Freddy’ego Kruegera. Wprawdzie w 2010 roku studio New Line Cinema podjęło próbę przywrócenia serii „Koszmar z ulicy wiązów” na ekrany, jednak była to próba nieudana. Dziś mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej, gdyby na przykład serię przerobić na serial, którego produkcją zająłby się Netflix. Jak? Możecie to sprawdzić w fanowskim trailerze „Netflix Original series: A Nightmare on Elm Street”.

Twórca zwiastuna wykorzystał w nim materiały z różnych filmów, nie tylko z franczyzy „Koszmar z ulicy wiązów”. W wideo możemy zobaczyć m.in. fragmenty nadchodzącego spin-offu serii X-Men – „The New Mutants”.

Niestety nikt poza fanami nie wspomina o tym, że nawiedzający koszmary Freddy miałby powrócić na ekrany w jakiejkolwiek formie. Jednak kto wie, być może fanowski zwiastun zainspiruje szefów Netflixa do sięgnięcia po klasyk Wesa Cravena

freddy netflix 2 Fot. foto: kadr z wideo

Freddy Krueger zadebiutował w snach swoich ofiar w 1984 roku za sprawą Wesa Cravena. „Koszmar z ulicy wiązów” zgromadził tak liczną widownie, że niemal od razu po premierze zaczęto pracować nad sequelem. Mężczyzna z poparzoną twarzą, w czerwono-zielonym swetrze, starym kapeluszu i rękawicą wyposażoną w ostrza jest dziś ikoną popkultury i jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci z horrorów. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.