"Jak zostałem gangsterem": znamy datę premiery i pełną obsadę. O czym opowie film?

12.08.2019 15:31
Foto: materiały prasowe Next-film|undefined Fot. materiały prasowe Next-film

Poznaliśmy szczegóły najnowszego filmu Macieja Kawulskiego. O czym opowie "Jak zostałem gangsterem" i kiedy ukaże się w kinach?

10 sierpnia 2019 roku zakończono prace na planie najnowszego filmu Macieja Kawulskiego. Z tej okazji dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się premiera "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" i kto znalazł się w obsadzie. Otrzymaliśmy również porcję zdjęć promocyjnych.

"Jak zostałem gangsterem" - fabuła

Akcja filmu rozpoczyna się w latach 70. i przedstawia opartą na faktach historię bohatera, dla którego liczą się tylko dwie osoby - ukochana kobieta i najlepszy przyjaciel. Prowadzi on życie (i interesy) pełne przemocy, a władza, adrenalina i pieniądze to to, co ceni w życiu najbardziej. Gdy rozpoczyna się transformacja, buduje wraz z przyjacielem własną armię, a jego gangsterski talent wznosi się na zupełnie nowy poziom. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" stawia sobie za cel ukazanie prawdziwego oblicza polskich mafiosów, którzy zaczynali w kreszowych dresach, a finalnie stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad krajem. 

Przeczytaj także

"Jak zostałem gangsterem" - obsada

W głównego bohatera w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" wcielił się Marcin Kowalczyk. U jego boku zobaczymy Tomasza Włosoka, który zagrał Waldena - najbliższego przyjaciela głównego bohatera, oraz wokalistkę Natalię Szroeder, która wystąpiła w roli Magdy - ukochanej bohatera. W pozostałych rolach wystąpili Jan Frycz, Janusz Chabior, Adam Woronowicz, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Mateusz Nędza, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki i Anna Krotoska.

Przeczytaj także

"Jak zostałem gangsterem" - premiera i zdjęcia promocyjne

Zdjęcia promocyjne do filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" prezentują się następująco:

Foto: materiały prasowe Next-film Fot. Foto: materiały prasowe Next-film
Foto: materiały prasowe Next-film Fot. Foto: materiały prasowe Next-film
Foto: materiały prasowe Next-film Fot. Foto: materiały prasowe Next-film
Foto: materiały prasowe Next-film Fot. Foto: materiały prasowe Next-film

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", w reżyserii Macieja Kawulskiego, ukaże się 3 stycznia 2020 roku.

Zobacz też: "Ukryta gra" - Pullman i Więckiewicz na oficjalnym plakacie. O czym opowie film?

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.