Jakie zainteresowanie wzbudził film "El Camino"? Znamy wyniki oglądalności

18.10.2019 14:56
Foto: materiały prasowe Netflix|undefined Fot. materiały prasowe Netflix

"El Camino" to filmowa kontynuacja popularnego serialu "Breaking Bad". Czy film wzbudził podobne zainteresowanie co serial?

Na ten dzień fani "Breaking Bad" czekali od długiego czasu. W miniony piątek ukazała się filmowa kontynuacja produkcji. Czy fani stanęli na wysokości zadania i "El Camino" osiągnął przyzwoite wyniki oglądalności?

"El Camino" - wyniki oglądalności

Firma Nielsen przedstawiła swoje badania, z których wynika, że w pierwszy weekend "El Camino" obejrzało 8.2 miliona Amerykanów. 2.65 miliona (czyli w przybliżeniu 40% całości) sięgnęło po film już w dniu jego premiery. 

Najliczniejszą grupą wśród oglądających były osoby w przedziale wiekowym 18-34 lata. W dniu premiery zebrało się ich przed ekranami 1.08 miliona, a przez cały weekend 2.34 miliona

Przeczytaj także

Zatem, "El Camino" osiągnęło podobny wynik, co ostatnich osiem epizodów "Breaking Bad". Dla przypomnienia - oglądalność ostatnich odcinków serialu utrzymywała się na wysokości nieco ponad 6 milionów, by w dniu finału przyciągnąć przed ekrany telewizorów 10 milionów widzów.

Przeczytaj także

Wyniki podane przez Nielsena skupiają się jednak wyłącznie na odbiornikach telewizyjnych, nie uwzględniając widzów, którzy obejrzeli "El Camino" na innych urządzeniach. Na oficjalne dane od Netfliksa przyjdzie nam zapewne poczekać. 

Zobacz też: Top 10 najlepszych odcinków "Breaking Bad"

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.