Szalony fan podłożył śmiech Setha Rogena pod fragment "Jokera"

09.10.2019 12:11
Seth Rogen|undefined Fot. James Shaw/Photoshot/East News

Hollywoodzki aktor i scenarzysta jest znany ze swojego rubasznego poczucia humoru, zamiłowania do marihuany, a także bardzo charakterystycznego śmiechu. Pewien szaleniec postanowił zestawić rechot Rogena z fragmentem filmu "Joker". 

O Oscarze dla Joaquina Phoenixa za rolę w "Jokerze" mówiło się już od czasu debiutu pierwszego zwiastuna. Teraz produkcja nareszcie trafiła do kin i stała się hitem wśród publiczności oraz krytyków, zdobywając setki milionów dolarów w box-offisie oraz dobre oceny w prasie i wśród odbiorców. Ikoniczny złoczyńca z DC Comics jest znany z m.in. swojego śmiechu, który słyszeliśmy już w wersjach Marka Hamilla, Heatha Ledgera, czy Jacka Nickolsona. 

Joker śmieje się jak Seth Rogen

Phoenix ze swoim wręcz sprawiającym ból śmiechem idealnie wpasował się do swoich genialnych kolegów po fachu. Pewien obłąkany użytkownik Twittera postanowił jednak sprawdzić, jak w roli złoczyńcy sprawdziłby się... Seth Rogen. Aktor i scenarzysta znany z m.in. "Wywiadu ze słońcem narodu", "Pineapple Expressu", czy "Supersamca" słynie też ze swojego nietypowego śmiechu. Czy jego charakterystyczny rechot pasowałby do roli Jokera?

Przeczytaj także

Odpowiedź brzmi... nie, nie pasowałby. Brzmi obrzydliwie. Zresztą posłuchajcie (i zobaczcie) sami:

Cóż, Joaquin Phoenix wyjawił w jednym z wywiadów promujących "Jokera", że swój proces twórczy rozpoczął własnie od znalezienia odpowiedniego śmiechu. Cieszmy się jednak, że aktor zdecydował się zainspirować nagraniami pacjentów szpitali psychiatrycznych, a nie poprosił o pomoc Setha Rogena. W innym wypadku skutki mogłyby być tragiczne dla filmu.

"Joker" zadebiutował w kinach 4 października 2019 roku. W rolach głównych oprócz Joaquina Phoenixa wystąpili: Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen i Brian Tyree Henry. 

Zobacz także: "Joker" krytykowany za wykorzystanie utworu muzyka skazanego za pedofilię

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.