Kto powinien zagrać kolejnego Jamesa Bonda? [SONDA]

Natalia Hluzow
26.07.2018 16:45
Daniel Craig jako James Bond|undefined Fot. COLUMBIA PICTURES / Album/EAST NEWS

Czas Daniela Craiga w roli Agenta 007 zmierza ku końcowi, w związku z czym coraz częściej w wywiadach i dyskusjach padają pytania o to, kto zagra nowego Bonda. Jak sądzicie, który aktor najlepiej pasuje do tej roli?

Filmowa seria o Jamesie Bondzie liczy sobie 56 lat i 6 odtwórców roli czarującego i śmiertelnie skutecznego Agenta 007, który pija wstrząśnięte, nie zmieszane Martini. Daniel Craig jako Bond zadebiutował w 2006 w filmie „Casino Royale” i choć zapowiadał, że swoją przygodę z serią zakończy po „Spectre”, zgodził się zagrać w jeszcze jednym, 25. filmie o najsłynniejszym szpiegu na świecie.

Produkcja, w reżyserii Danny'ego Boyle'a, zadebiutuje w kinach w listopadzie 2019 roku, co oznacza, że najwyższy czas na rozglądanie się za nowym aktorem, który będzie pełnił tę niezwykle istotną rolę w popkulturze. Kto ma największe szanse zostać nowym Jamesem Bondem?

Kto zagra Bonda? Fot. foto: shutterstock

Kto zastąpi Daniela Craiga w roli Bonda?

W związku z faktem, że Craig postanowił przejść na szpiegowską emeryturę, w mediach coraz częściej wypływa temat jego następcy. Montażysta filmu „Spectre” twierdzi, że w roli Agenta 007 świetnie poradziłby sobie Harry Styles, sporo mówiło się o dużych szansach Toma Hiddlestona po jego występie w „Nocnym recepcjoniście”, natomiast Pierce Brosnan, który grał Bonda w latach 1995-2002, uważa, że idealnym typem byłby Tom Hardy. Opinię Brosnana podziela zresztą wielu filmowców i fanów serii, jednak sam Hardy żartuje sobie z tych pogłosek. Zdecydowanie poważniej sprawę traktuje Henry Cavill, który otwarcie przyznaje, że chciałby zostać Agentem 007. Natomiast Idris Elba, Michael Fassbender, Cillian Murphy, Luke Evans i Matt Smith, mimo obiegowej opinii kinomanów, twierdzą, że nie nadają się do tej roli. Jednak kto wie, jakiej odpowiedzi udzieliliby, gdyby im ją zaproponowano. Co ciekawe, chęć zagrania Jamesa Bonda w spódnicy wyraziła Emilia Clarke. Coraz częściej pojawiają się bowiem pogłoski, że w 26. filmie serii, Bond powinien być kobietą. A Wy jak sądzicie? Kto powinien zagrać Bonda, kiedy Daniel Craig ustąpi już z tego zaszczytnego stanowiska?

Kto zagra Bonda? Fot. foto: shutterstock
James Bond Fot. foto: screen ze strony antyradio.pl

Głosowanie zakończyło się 8 sierpnia 2018. Wyniki sondy znajdziecie w oddzielnym artykule o kandydatach do roli Bonda.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.