James Bond doczekał się swojego oficjalnego nagrobka. Gdzie oddamy hołd Agentowi 007?

25.03.2022 12:31
James Bond doczekał się swojego oficjalnego nagrobka. Gdzie oddamy hołd Agentowi 007? Fot. materiały prasowe/Sony Pictures

Oficjele pewnego małego kraju postanowili oddać hołd najbardziej znanemu tajnemu agentowi na świecie - postawili nagrobek na cześć Jamesa Bonda.

James Bond ma oficjalny nagrobek. Gdzie go znajdziemy?

James Bond został uczczony oficjalnym nagrobkiem. Ten został zlecony przez rząd Wysp Owczych i stanął na wysepce Kalsoy, w miejscu, gdzie nagrano ostatnie momenty życia ikonicznego bohatera. Te widzieliśmy w "Nie czas umierać", czyli ostatniej odsłony serii z Danielem Craigiem w roli głównej. 

Polecamy

Na nagrobku możemy przeczytać: "Ku pamięci Jamesa Bonda, 1962-2021", a także cytat:

Prawdziwym powołaniem człowieka nie jest jedynie egzystencja, ale życie. 

Miejsce najprawdopodobniej zostanie punktem turystycznym dla fanów Jamesa Bonda - już jakiś czas temu powstał nawet specjalny tour, podczas którego turyści mogą zwiedzać najważniejsze miejsca, które widzieliśmy w "Nie czas umierać".

Polecamy

Jeśli chodzi zaś o samą postać, to na razie jest chyba za wcześnie, by mówić na temat kolejnej odsłony przygód Agenta 007. Do roli są rozpatrywani różni kandydaci, ale jedno jest pewne - każdy z miejsca będzie miał trudne zadanie do wykonania, bo Daniel Craig był najlepszym Bondem od lat. Sam aktor wyjaśnił w rozmowie z Entertainment Weekly, że to był niezwykły zaszczyt:

Będzie mi brakowało wszystkiego. Przede wszystkim współpracy ze świetnymi twórcami. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję popracować z naprawdę świetnymi ludźmi, ale to bardzo, bardzo, bardzo wyjątkowa sytuacja. Nie ma większych filmów od Bondów. No może Marvel. Ale miałem okazję w nich być. Wiem, że byli ci przede mną i po mnie też będą kolejni, ale to coś, czego nikt mi nie odbierze. Jeżeli nie potrafisz się przyłożyć do roli Jamesa Bonda, to po co w ogóle pracujesz?

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.