James Franco zostanie superbohaterem w spin-offie serii X-Men

Natalia Hluzow
17.11.2017 11:24
James Franco zostanie superbohaterem w spin-offie serii X-Men Fot. kadr z wideo

James Franco jednym z członków X-Men? Prawie! Po serii filmów o Wolverinie, Deadpoolu, Nowych Mutantach i Gambicie powstanie kolejny spin-off serii o mutantach.

James Franco był już alpinistą, gangsterem, a nawet przyjacielem Spider-Mana. Teraz sam wcieli się w superbohatera w niespodziewanie zapowiedzianym filmie 20th Century Fox o postaci znanej jako Multiple Man (zwielokrotniony człowiek).

Multiple Man to alter ego Jamesa Madroxa. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w numerze 4. komiksu „Giant-Size Fantastic Four” w lutym 1975 roku. Najbardziej znany jest ze swoich związków z grupami X-Men i X-Factor.  Madrox jest mutantem o mocy pozwalającej mu na multiplikowanie swojej osoby. Znany jest też z dużego poczucia humoru. James Franco ma szansę zatem stworzyć kolejnego niebanalnego superherosa na ekranie, któremu bliżej będzie do Deadpoola, niż do Multiple Mana, który pojawił się na chwilę w trzeciej części serii X-Men – „Ostatni Bastion”.

james franco 2 Fot. foto: kadr z wideo

„Multiple Man” będzie kolejnym spin-offem głównej serii X-Men, w ramach której w 2018 roku zobaczymy „X-Men: Dark Phoenix”. W tym samym roku na ekrany kin trafią też „Nowi Mutanci” (13 kwietnia 2018) i „Deadpool 2” (1 czerwca 2018). W przygotowaniach jest także film poświęcony Gambitowi.

Film ma wyprodukować etatowy twórca filmów o mutantach, Simon Kinberg, we współpracy z samym Jamesem Franco i jego firmą Ramona Films, która stoi za realizacją filmu „The Disaster Artist”. Scenariusz napisze Allan Heinberg, jeden ze scenarzystów „Wonder Woman”. Nie wybrano jeszcze reżysera.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.