James McAvoy ma schizofrenię w zwiastunie „Split”

Robert Skowronski
28.07.2016 09:27
James McAvoy ma schizofrenię w zwiastunie „Split” Fot. kadr z wideo

M. Night Shyamalan swoim nowym dziełem uczynił obraz mogący się kojarzyć z „Psychozą” Alfreda Hitchcocka. Zobaczcie zwiastun „Split”.

Zaledwie miesiąc po tym, jak reżyser w 2015 roku pokazał nam swoją „Wizytę”, studio Universal Pictures ogłosiło, że 20 stycznia 2017 roku zobaczymy kolejny obraz twórcy „Szóstego zmysłu”. Projekt był trzymany w tajemnicy i nie było o nim wiadomo zbyt wiele, aż do teraz, kiedy możemy w końcu zobaczyć trailer obrazu, w którym wystąpił James McAvoy.

Aktor wcieli się w... 23 różne osoby zamieszkujące umysł i ciało jednego mężczyzny. Dostaniemy thriller psychologiczny z elementami paranormalnymi. Okazuje się, że bohater grany przez McAvoya, Kevin, nie tylko przejmuje cechy osobowości wyimaginowanych postaci, ale potrafi też zamanifestować ich umiejętności fizyczne. W efekcie może się zachowywać jak niewinne dziecko, ale też, jak bezwzględny zabójca o niezwykłej sprawności. To z pewnością nie jest dobra wiadomość dla trzech młodych kobiet, które więzi on w swojej piwnicy.

W „Split” wystąpili też m.in. Haley Lu Richardson, Anya Taylor-Joy, Brad William Henke czy też Betty Buckley. Producentem obrazu jest Jason Blum („Noc oczyszczenia”, „Whiplash”, „Naznaczony”). Zobaczcie zwiastun filmu „Split”:

Gdy „Split” wejdzie na ekrany będzie się musiał zmierzyć w box office z takimi tytułami, jak „xXx: The Return of Xander Cage”, czy z „The Founder” z Michaelem Keatonem. Zobaczymy czy M. Night Shyamalan wyjdzie z tego pojedynku obronną ręką.

Reżyser odpowiada też za reboot nowych odcinków kultowej antologii „Opowieści z krypty”. Zostaną one wyemitowane jesienią 2016 roku przez stację TNT. Co tydzień widzowie będą mogli obejrzeć dwa trwające po godzinie odcinki. Niektóre epizody mają być inspirowana serią komiksów z lat 50. pod tym samym tytułem. Reszta przedstawi zupełnie nowe historie.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Split”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.