James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis filmu "To: Rozdział drugi"

09.09.2019 11:13
James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis|undefined Fot. . James Gilham/REX/Rex Features/East News

Seria filmów "To" to adaptacja powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. James McAvoy udostępnił zdjęcia, które zrobił za kulisami produkcji.

"To: Rozdział drugi" w końcu trafił do kin. 6 września 2019 roku odbyła się premiera najnowszej części opartej na książce Króla Grozy. Produkcja przedstawia dalsze losy członków Klubu Frajerów. Dorośli już mężczyźni powracają po 27 latach do miasteczka Derry w stanie Maine. Morderczy klaun Pennywise ponownie nie da im spokoju.

James McAvoy udostępnił zdjęcia zza kulis filmu "To: Rozdział drugi"

W filmie wystąpili James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone i Andy Bean. W rolę Pennywise'a wcielił sie Bill Skarsgård. Aktorzy zaczęli udostępniać zdjęcia, które wykonali w trakcie prac nad "To: Rozdział drugi". Serią wykonanych fotografii podzielił się James McAvoy, który w filmie wcielił się w Billa: 

Przeczytaj także

"To: Rozdział drugi" spotkał się z mieszanymi recenzjami. Na serwisie Rotten Tomatoes otrzymał 64% pozytywnych głosów. Czy powstanie 3. część "To"? Na ten temat wypowiedział się aktor, który wcielił się w role Pennywise'a. W pierwszy weekend najnowsza produkcja zyskała 91 milionów dolarów. Czy kolejna część przyniosłaby dobre zyski?

Zobacz także: Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.