Jared Leto jako Pennywise

Sergiusz Kurczuk
18.09.2017 14:08
Jared Leto jako Pennywise Fot. EastNews/Photo Image Press / Polaris/East News/kadr z filmu

Jared Leto zagrał już raz przerażającego klauna. Wcielił się w ostatnią inkarnację Jokera w filmie „Legion Samobójców”. Jak wyglądałby jako Pennywise z „Tego”?

Tego, że Jared Leto jest utalentowanym aktorem, nie trzeba nikomu udowadniać. Niejednokrotnie pokazał swój talent aktorski, za co został doceniony Oscarem. Niestety jego wersja ikonicznego wroga Batmana nie przypadła do gustu wielu fanom komiksów DC. Joker„Legionu Samobójców był niejednokrotnie krytykowany. Studio Warner Bros. nic sobie jednak nie robi z niepochlebnych komentarzy, bo Joker w wersji Leto powróci w solowym filmie z Harley Quinn u boku oraz prawdopodobnie wystąpi w spin-ofie „Gotham City Sirens. Leto słynie z bardzo charakterystycznych ról. Nic dziwnego, że fani artysty postanowili sprawdzić, jak wyglądałby jako Pennywise.

W sieci pojawiło się kilka fotomontaży, na których widzimy Jokera z „Legionu Samobójców”. Zamiast charakterystycznej białej twarzy i zielonych włosów, ma jednak makijaż tytułowego bohatera ostatniej ekranizacji powieści Stephena Kinga, zatytułowanej „To

Trzeba przyznać, że Leto nadawałby się do odegrania o wiele bardziej demonicznego klauna. Chociaż z drugiej strony Bill Skarsgård, który zagrał Pennywise'a, udowodnił niedawno swoim przerażającym uśmiechem bez charakteryzacji, że jest stworzony do grania tej postaci. Na razie wokalista 30 Seconds to Mars musi obejść się przerobionymi fotkami. Może kiedyś powstanie kolejny remake „Tego i wtedy Leto wcieli się w Pennywise'a. Następną okazją do obejrzenia artysty na kinowym ekranie będzie premiera sequela „Łowcy androidów. W „Blade Runnerze 2049” Leto wystąpi jako twórca replikantów. Premiera filmu już 6 października 2017 roku

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.