Jared Leto zapowiedział "Morbiusa" w nowym wideo

Kamil Kacperski
16.11.2018 10:32
Jared Leto|undefined Fot. Everett Collection/East News

Aktor/muzyk udostępnił na swoich mediach społecznościowych wideo z przygotowań do roli Morbiusa w filmie o Żyjącym Wampirze. Zobaczcie początek transformacji Leto w tytułową postać. 

W czerwcu 2018 roku Sony poinformowało, że główną rolę w kolejnym spin-offie "Spider-Mana" zagra Jared Leto, który wcieli się w Morbiusa. Dla aktora będzie to kolejny występ w produkcji opartej o komiksy - w 2016 roku mogliśmy go zobaczyć w "Suicide Squadzie", gdzie zagrał jednego z najbardziej ikonicznych złoczyńców w popkulturze, czyli Jokera.

Od premiery "Suicide Squadu" słyszeliśmy plotki o tym, że aktor wystąpi w solowej produkcji o Jokerze, potem pojawił się pomysł na film "Harley Quinn vs Joker", ale oficjalnie nie zatwierdzono żadnego z projektów. Leto został za to skuszony propozycją Marvela, który zaproponował artyście główną rolę w filmie "Morbius". Powoli ruszają prace nad produkcją, co potwierdził Jared Leto, który udostępnił na swoich mediach społecznościowych wideo z przygotowań do roli Morbiusa. 

Jared Leto jako Morbius. Jak będzie wyglądał?

Muzyk podpisał wideo słowami "no to zaczynamy". Zobaczcie, jak Jared Leto goli wąs:

Zmiany wizualne dla Jareda Leto są codziennością - do roli we wspomnianym "Suicide Squadzie" zgolił brwi i usunął zarost z całego swojego ciała (i wysyłał zużyte prezerwatywy do innych członków obsady), a do roli w "Witaj w klubie" schudnął kilkadziesiąt kilogramów. 

Kiedy premiera Morbiusa? 

"Morbius" to kolejny spin-off "Spider-Mana" od Sony, w którym twórcy na tapetę wzięli przeciwnika Ścianołaza. Zarówno "Venom", jak i "Silver and Black" opowie o antagoniście ukazanym w pozytywnym świetle. "Morbiusa" wyreżyseruje Daniel Espinosa. Za scenariusz odpowiadają Burk Sharpless i Matt Sazama. Na razie nie podano daty premiery filmu. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.