Jason Momoa dołączy do "Szybkich i wściekłych". Tak twierdzi The Rock

Kamil Kacperski
29.01.2019 08:13
Jason Momoa i Dwayne Johnson|undefined Fot. Instagram/therock/ materiały prasowe

Dwayne Johnson podzielił się na Instagramie wiadomością o tym, że zakończono już zdjęcia do spin-offu "Hobbs and Shaw". Przy okazji podzielił się datą premiery 1. zwiastuna filmu oraz zdradził co nieco na temat przyszłości serii. 

"Hobbs and Shaw" to długo oczekiwany spin-off "Szybkich i wściekłych", którego tytułowi bohaterowie grani są przez Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. W filmie ma się również pojawić brat Hobbsa i według samego The Rocka, początkowo próbował do tej roli przekonać Jasona Momoę, który również ma samoańskie korzenie. Aktor wcielający się w Aquamana był bardzo zainteresowany taką możliwością, ale jak stwierdził Johnson, kalendarz Momoy był przepełniony przez promocję "Aquamana", w związku z czym gwiazda DC musiała odmówić.

Jason Momoa w Szybkich i wściekłych?

Dwayne Johnson wyznał jednak w komentarzach na Instagramie, że porozmawia z Momoą po premierze "Hobbsa and Shawa" i postarają się dogadać co do następnych filmów. Johnson był tak pewny swoich racji, że napisał nawet "na pewno wystąpi w następnej części". Może dzięki temu Momoa dostanie dużo większą rolę? 

Zamiast Momoy w spin-offie "Szybkich i wściekłych" wystąpi wrestler Roman Reigns, jeden z najpopularniejszych zawodników WWE. Zdjęciami z planu pochwalił się The Rock, który bardzo pochwalił swojego kolegę z zapaśniczej branży:

Ryk braci. Małe ekskluzywne zdjęcie z "Hobbsa and Shawa". Dobre wspomnienia z pocenia się i rozlewania krwi z rodziną - Roman Reigns będzie grał mojego brata w naszym uniwersum "Szybkich i wściekłych". Jestem dumny z jego skupienia, wysiłku i autentycznego występu. To przecież jego debiut! 

Jestem również wdzięczny za to, że mogłem spędzić ze swoim kuzynem trochę czasu, kiedy bierze życie dzień po dniu przez walkę z białaczką. Jego wytrwałość i wrażliwość zainspirowała całą naszą rodzinę i miliony fanów WWE na całym świecie. Nie mogę się doczekać, aż "Big Dog" wróci na ring - jego pozytywne nastawienie i skupienie jest po prostu na następnym poziomie. 

W międzyczasie - ta poświęcona samoańska ziemia jest użyźniona krwią naszych przodków. Dzisiaj użyźnimy ją twoją. 

Hobbs and Shaw - kiedy premiera?

Dwayne Johnson zdradził również w komentarzach na Instagramie, że 1. zwiastun "Hobbsa and Shawa" pojawi się podczas Superbowl, czyli finału ligi NFL. Spotkanie między Patriots a Rams odbędzie się już 3 lutego 2019 roku. Premiera spin-offa "Szybkich i wściekłych" odbędzie się natomiast 2 sierpnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.