Jason Momoa i Dave Bautista wystąpią razem w komedii akcji! O czym opowie film?

12.11.2021 12:18
Jason Momoa i Dave Bautista wystąpią razem w komedii akcji! O czym opowie film? Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Gwiazdy Marvela, DC, a także "Diuny" łączą siły - Momoa i Bautista wystąpią niedługo w komedii akcji dla studia MGM. Kiedy możemy się spodziewać ich wspólnej produkcji?

Momoa i Bautista wystąpią razem w komedii akcji

Duet podobno przez cały tydzień chodził po Hollywood i szukał studia, które sfinansuje ich projekt. Scenariusz przygotowuje Jonathan Tropper (który współpracował z Momoą i Bautistą przy serialu "See" dla Apple TV+). Panowie w końcu dogadali się ze studiem MGM, które jest odpowiedzialne za serię o Jamesie Bondzie. 

Polecamy

Według Deadline, duet ma zagrać braci w komedii akcji pokroju "Zabójczej broni", którą nakręcą na Hawajach. Cała sprawa zaczęła się w sierpniu 2021 roku, kiedy to Dave Bautista napisał na Twitterze prostą propozycję:

Tak rzucę to w przestrzeń i zobaczę co się wydarzy. Lecimy - ja i Momoa w komedii akcji typu "Zabójcza broń" w reżyserii Davida Leitcha. Okej! Tak to wygląda. Teraz czekamy.

Momoa dodał do pieca, kiedy pojawił się w programie Jamesa Cordena, w którym potwierdził informację. Aktor stwierdził, że są bardzo dobrymi kumplami, którzy często ze sobą gadają i faktycznie mają kręcić film na Hawajach:

Polecamy

Projekt nie ma na razie reżysera, ale raczej nie będą mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniego filmowca. Zdjęcia mają ruszyć dopiero w 2023 roku, ponieważ panowie mają inne zobowiązania dotyczące pracy w swoich franczyzach (DC i Marvel). Panowie pojawili się już razem w "Diunie" (nie mieli jednak wspólnych scen), a także w 2. sezonie "See", gdzie również grali braci.

Momoa obecnie pracuje nad "Aquaman and the Lost Kingdom", natomiast Bautista ma w planach kolejnych "Strażników Galaktyki" i kontynuację "Diuny".  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.