Jason Momoa przedstawił pierwsze zdjęcie z filmu "Aquaman and the Lost Kingdom"

06.09.2021 10:30
Jason Momoa przedstawił pierwsze zdjęcie z filmu "Aquaman and the Lost Kingdom" Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Nowe szaty króla. Jason Momoa przedstawił pierwsze zdjęcie z filmu "Aquaman and the Lost Kingdom". To przedstawia nam nowy, czarny kostium Arthura Curry'ego.

Aquaman and the Lost Kingdom - oto pierwsze zdjęcie z filmu

Niedawno ruszyła produkcja filmu "Aquaman and the Lost Kingdom". Jason Momoa pochwalił się pierwszymi zdjęciami z nadchodzącego projektu od DC Comics. To przedstawia nam oryginalny strój Aquamana oraz nowy kostium - ten jest nieco bardziej królewski.

Polecamy

Momoa nie rozpisywał się za bardzo na temat tego projektu. Aktor napisał jedynie, że czas na drugą rundę i więcej akcji. My jesteśmy gotowi:

Polecamy

Wiemy, że reżyserem kontynuacji będzie James Wan, który jest odpowiedzialny za oryginalny film, a także kilka znanych horrorów. Twórca niedawno potwierdził w rozmowie z portalem Deadline, że nadchodzący film będzie nieco inspirowany jego poprzednimi dziełami:

"Aquaman 2" jest zainspirowane "Planetą Wampirów". Możesz wyciągnąć chłopca z horrorów, ale nie wyciągniesz horrorów z chłopca. Komiksy posługują się dziwnym, czasami strasznym światem. Ludzie byli zdziwieni, że nie zrobiłem mrocznego, ciemnego filmu. Ale to mi nie pasowało. Teraz będzie łatwiej mi sprzedać taki pomysł, bo już położyliśmy fundamenty.

"Aquaman and the Lost Kingdom" został napisany przez Davida Leslie Johnsona-McGoldricka. Główne role w filmie zagrają Jason Momoa jako Arthur Curry/Aquaman, Amber Heard jako Mera, Patrick Wilson jako Ocean Master, Dolph Lundgren jako Król Nereus oraz Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.