Jason Momoa w MCU?! Aktor miał grać złoczyńcę w filmie braci Russo

Natalia Hluzow
20.07.2018 15:59
Jason Momoa|undefined Fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Jason Momoa, gwiazdor filmów DC, zdradził, że spotkał się z twórcami „Avengers: Infinity War” w sprawie roli czarnego charakteru w filmie Marvela.

Aquaman, który był jedną z nielicznych pozytywnych stron filmowej „Ligi Sprawiedliwości”, już niebawem wypłynie na szerokie wody w solowym filmie superherosa DC. Tymczasem wcielający się w niego Jason Momoa w wywiadzie udzielonym magazynowi EW ujawnił, że niewiele brakowało, a zamiast w DCEU, oglądalibyśmy go w filmach Marvela.

Jason Momoa jako postać z MCU?

Aktor nieraz wspominał już o swoim przesłuchaniu do roli Draxa w „Strażnikach Galaktyki”, która ostatecznie trafiła w ręce Dave’a Bautisty. Tym razem opowiedział jednak o innej, tajemniczej postaci, o której rozmawiał z braćmi Russo. 

Spotkałem się z braćmi Russo, którzy są wspaniali. To było jedno z najlepszych spotkań, na jakich byłem. Miałem coś z nimi robić, ale niestety nic z tego nie wyszło. Miałem być chyba złoczyńcą. Ludzie zawsze chcą zatrudniać mnie do ról złoczyńców.

Joe i Anthony Russo, prócz spektakularnego „Avengers: Infinity War”, wyreżyserowali również „Zimowego żołnierza” i „Civil War” oraz nadchodzące widowisko „Avengers 4”. Nie wiadomo zatem, który z czarnych charakterów Marvela miał zagrać gwiazdor DC i w jakim filmie miał się pojawić. Decyzja braci Russo wyszła mu chyba jednak na dobre. Zamiast drugoplanowej roli w MCU, jako Aquaman w „Lidze sprawiedliwości” rozkochał w sobie żeńską część publiczności i zaimponował męskiej.

Jason Momoa już niebawem powróci w roli Arthura Curry’ego w solowym filmie króla Siedmiu Mórz. Premiera „Aquamana” już 21 grudnia 2018.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.