Jason Momoa zagra w "Soniku 2"? Aktorowi zaproponowano rolę w filmie na podstawie gier

11.02.2021 11:19
Jason Momoa zagra w "Soniku 2"? Aktorowi zaproponowano rolę w filmie na podstawie gier Fot. NICK AGRO/AFP/East News

Już niedługo mają ruszyć zdjęcia do kontynuacji filmu "Sonic. Szybki jak błyskawica". Jedną z głównych ról zaproponowano podobno nawet samemu Aquamanowi.

Jason Momoa wystąpi w Soniku 2?

Twórcy filmu o jeżu Soniku zaoferowali podobno rolę gwieździe "Aquamana" i "Gry o Tron", Jasonowi Momoi. Aktor miałby użyczyć głosu Knucklesowi, czerwonemu przyjacielowi Sonica. Według raportów The Illuminerdi, czerwona kolczatka ma mieć sporą rolę w kontynuacji przygód niebieskiego jeżyka. To by tłumaczyło czemu Paramount Pictures chce filmowej gwiazdy w swojej obsadzie.

Polecamy

Wygląda też na to, że postać będzie bardzo przypominała swój growy pierwowzór - to znaczy będzie dość poważna, ale jednocześnie łatwowierna. Według twórców filmu, Momoa pasuje idealnie do roli Knucklesa i świetnie oddałby te cechy bohatera.

Z raportu The Illuminerdi wynika, że obecnie piłka jest po stronie aktora. Innymi słowy - Paramount zaproponowało mu rolę, a teraz Momoa musi podjąć decyzję, czy zgadza się na kontrakt, czy też nie. 

Polecamy

Jeśli jego odpowiedź zabrzmi "tak", to dołączy do Bena Schwartza w studiu nagraniowym. Panowie grający Sonica i Knucklesa będą ze sobą mocno współpracowali przy - jak twierdzi Schwartz - "kozackim scenariuszu sequela". Aktor w rozmowie z Comicbook.com stwierdził, że nagrania do kontynuacji są już tuż-tuż:

Wiem, że powstaje już kontynuacja i zamierzają niedługo zacząć zdjęcia. Ale ja jestem tylko głosem bohatera, więc nie znam dokładnych dat. Ale jestem podekscytowany, przeczytałem scenariusz i jest kozacki.

Niestety, na razie nie znamy oficjalnej daty premiery filmu. Ze wspomnianych doniesień The Illuminerdi wynika, że zdjęcia mają ruszyć już w maju 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.