"Aquaman": Jason Momoa zepsuł sesję zdjęciową młodej pary

Kamil Kacperski
02.01.2019 15:50
Jason Momoa|undefined Fot. Instagram/lamourhawaii

To, że aktor lubi się wygłupiać jest wiadome nie od dziś. Ostatnio postanowił natomiast poprzeszkadzać w sesji zdjęciowej młodej pary. Zobaczcie tego efekty.

Pod koniec grudnia 2018 roku, na plaży na Hawajach Katie Meyers i jej mąż brali udział w sesji zdjęciowej po ceremonii ślubnej. Para młoda sprawnie pozowała pani fotograf, Carinie Cooper i wszystko szło bez problemu. Jednak nagle na terenie plaży pojawił się Jason Momoa z rodziną i znajomymi. Aktor świętował sukces wydanego niedawno filmu "Aquaman", w którym zagrał główną rolę. Momoa wraz z bliskimi zauważył państwo Meyersów i życzył im powodzenia na nowej drodze życia. 

Według Katie Meyers i Cariny Cooper, aktor i jej bliscy byli "bardzo wyluzowani i otwarci", dlatego w pewnym momencie kobiety zaprosiły "Aquamana" do wspólnych zdjęć. Nareszcie na światło dzienne ukazały się foty pary młodej z Momoą. Zobaczcie sami:

Aquaman - James Wan pogratulował parze, która się zaręczyła

Momoa nie jest jedynym członkiem ekipy stojącej za "Aquamanem", który "pobłogosławił" związek dwójki obcych ludzi. Podobną aprobatę wyraził James Wan. Reżyser skomentował bowiem tweeta, w którym fan produkcji pochwalił się, że jego dziewczyna odpowiedziała "tak" na to bardzo ważne pytanie:

Tak, tak to się właśnie robi! Pokaz "Aquamana" i oświadczyny! Wielkie gratulacje dla Was dwojga! Zdrowie miłości.

Aquaman - będzie sequel?

Jeszcze przed premierą "Aquamana" pojawiły się pogłoski twierdzące, że James Wan rozmawia już z włodarzami DC i Warner Bros. na temat "Aquamana 2". Jeżeli takowy projekt faktycznie powstanie, to zobaczymy go prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Jedno jest pewne - sukces kasowy i artystyczny "Aquamana" daje fanom DC nadzieję na lepszą przyszłość. Czy takowa nastanie? Tego dowiemy się w kwietniu 2019 roku, kiedy do kin trafi "Shazam!". 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.