Jedenastka ze „Stranger Things” zagra księżniczkę Leię?

Robert Skowronski
15.11.2016 13:22
Jedenastka ze „Stranger Things” zagra księżniczkę Leię? Fot. Stewart Cook / REX / Shutterstock / East News; materiały prasowe

Kariera Millie Bobby Brown zaczyna się powoli rozpędzać. Czy młoda aktorka zawita do świata „Gwiezdnych wojen”?

Choć pojawiła się już wcześniej w serialu „Intruders” to dopiero jedna z głównych ról w „Stranger Things” przyniosła jej rozgłos. Jako Jedenastka zaistniała w świadomości widzów, a swój wizerunek będzie utrwalać w 2. sezonie hitu platformy Netflix. Można w ciemno założyć, że kwestią czasu pozostaje kiedy Millie Bobby Brown zobaczymy w filmach kinowych. Czy pierwszym z nich będzie dzieło o młodym Hanie Solo?

Ambicje młodej aktorki dosłownie sięgają gwiazd, gdyż jak wyznała z chęcią zmierzyłaby się z kreacją księżniczki Lei:

Jeżeli zrobią, a z tego co wiem to są kręcone kolejne „Gwiezdne wojny”, to pragnęłabym roli księżniczki Lei. Chciałabym zagrać kogoś innego niż Jedenastkę czy Madison z „Intruders” - coś bardziej subtelnego, ale bardzo chciałam też być w The Walking Dead. Jestem naprawdę dobra jako zombie.

Millie Bobby Brown została również spytana o to czy widzi dla siebie miejsce w branży filmowej w innej roli niż bycie aktorką:

Nie potrafię pisać scenariuszy, ale mogłabym reżyserować. Bardzo się rządzę na planie, ale póki co skupiam się na graniu oraz śpiewaniu, może też spróbuję tańca.

Wypowiedź pochodzi z wydarzenia Rhode Island Comic Con 2016. Pełnej wypowiedzi dziewczyny możecie posłuchać tutaj:

Oczywiście jeżeli w ogóle dojdzie do obsadzenia Millie Bobby Brown w uniwersum „Gwiezdnych wojen”, to raczej, ze względu na wiek aktorki, zobaczylibyśmy ją w filmie o młodym Hanie Solo.

Twórcami obrazu o pilocie Sokoła Millenium ma być duet Phil Lord i Chris Miller, czyli reżyserzy takich filmów, jak: „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” i „LEGO: Przygoda”, a także dwóch odsłon „Jump Street”. Obraz ma mieć swoją premierę w maju 2018 roku, zaś zdjęcia mają ruszyć w styczniu 2017 roku.

Głównego bohatera zagra Alden Ehrenreich - do tej roli kandydowali wcześniej m.in. Miles Teller i Charlie Cox. Zdradzono, że w 1. odsłonie ekranowych przygód pilota Sokoła Millenium pojawi się Lando Calrissian.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.