Jeff Bridges jest chory na raka. Aktor poinformował o tym, jak się czuje

15.12.2020 11:33
Jeff Bridges jest chory na raka. Aktor poinformował o tym, jak się czuje Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Legendarny gwiazdor m.in. "Big Lebowskiego" umieścił na Twitterze aktualizację dotyczącą swojego zdrowia, dając znać fanom, że żyje i ma się w miarę dobrze.

Jeff Bridges poinformował o swoim stanie zdrowia

Aktor kilka miesięcy temu poinformował, że walczy z chłoniakiem (nowotworem układu chłonnego). Od tamtego czasu Jeff Bridges raczej milczał - aż do 14 grudnia, kilka dni po swoich urodzinach, kiedy to postanowił się podzielić aktualizacją dotyczącą swojego stanu zdrowia. 

Polecamy

Bridges uspokoił wszystkich, tłumacząc, że czuje się dobrze. Dodał, że ogolił się na łyso, a także... kupił sobie szczeniaczka o imieniu Monty (czyżby nawiązanie do Monty'ego Pythona?). Aktor wygląda całkiem nieźle, a na zdjęciu widzimy go uśmiechniętego. Z drugiej strony, kto nie miałby uśmiechu na ustach, mając takiego słodkiego stworka na kolanach. Zresztą zobaczcie sami:

Polecamy

Legendarny aktor poinformował o swojej diagnozie w październiku 2020 roku. Bridges wyznał, że walczy z chłoniakiem, co skomentował na swoim blogu słowami:

Czuję się bardzo szczęśliwy, że mam wokół siebie zespół świetnych lekarzy, a prognoza jest bardzo dobra. Zaczynam właśnie leczenie i będę wam dawał znać, jak idzie mi powrót do zdrowia.

Jako że Bridges jest Kolesiem również w prawdziwym życiu, aktor zadedykował swojego bloga innym osobom. Od tamtego czasu zachęcił fanów do sprawdzenia muzyki nagrywanej przez jego przyjaciela Johna Goodwina, a także o wpłacanie pieniędzy na organizację charytatywną No Kid Hungry. Zdradził również, że pracuje nad książką z mistrzem Zen, Bernie'em Glassmanem. Życzymy Jeffowi Bridgesowi rychłego powrotu do zdrowia.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.