Jeff Bridges: "rak jest w remisji". Aktor zdradził też, że miał koronawirusa

14.09.2021 11:12
Jeff Bridges: "rak jest w remisji". Aktor zdradził też, że miał koronawirusa Fot. Invision/Invision/East News

Legendarny aktor kilka miesięcy temu poinformował, że ma raka. Na szczęście nowotwór jest w remisji, a Bridges czuje się lepiej. Nawet mimo zarażenia się koronawirusem.

Jeff Bridges opowiedział o swoim zdrowiu

Fani Jeffa Bridgesa na chwilę wstrzymali oddech. Aktor potwierdził w swoich mediach społecznościowych, że zdiagnozowano u niego raka, a konkretnie chłoniaka. Na szczęście Bridges niedawno potwierdził, że nowotwór jest obecnie w remisji. Gwiazdor podzielił się informacjami na temat swojego stanu zdrowia na swojej stronie internetowej.

Polecamy

Niestety nie wszystko jest takie kolorowe - w trakcie chemioterapii, Bridges zaraził się koronawirusem w swojej klinice. Na szczęście "jego nowotwór z obwodu 9 na 12 cali zmniejszył się do wielkości kamyczka". 

Tak jak wspomnieliśmy, Jeff Bridges zaraził się "w miejscu, gdzie ma chemię na swojego raka". Dodał też, że nie było łatwo:

COVID całkiem mocno mi skopał tyłek, ale jestem już podwójnie zaszczepiony i czuję się dużo lepiej. Słyszałem, że te szczepionki dobrze pomagają i mogę wam powiedzieć, że tak faktycznie jest.

Polecamy

Na koniec aktor pochwalił się, że jego córka Hayley niedawno wyszła za mąż. Bridges bardzo się cieszył, że mógł z nią świętować to piękne wydarzenie:

Nie tylko podprowadziłem ją przed ołtarz, ale też zatańczyłem z nią BEZ MASKI TLENOWEJ!

Cały update Jeffa Bridgesa przeczytacie poniżej:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.