Jeff Bridges znów jako The Dude. Powstanie "Big Lebowski 2"?

Kamil Kacperski
25.01.2019 09:40
Big Lebowski|undefined Fot. kadr z filmu "Big Lebowski"

Aktor opublikował na swoim Twitterze krótkie wideo, w którym ponownie wciela się w postać Jeffreya Lebowskiego. Film kończy się datą. Co ona oznacza?

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające Jeffa Bridgesa w roli The Dude'a, głównego bohatera "Big Lebowskiego". Kultowy film w reżyserii braci Coenów dopiero po latach zdobył ogromną popularność, a sceny i dialogi z produkcji stały się memami (m.in. "That's just like your opinion, man", "Am I the only one here?", czy "Nobody fucks with Jesus"). Premiera "Big Lebowskiego" odbyła się w 1998 roku. 

Po 21 latach od premiery "Big Lebowskiego", Jeff Bridges ponownie zapuścił włosy, założył sweter oraz okulary przeciwsłoneczne i powrócił do roli Lebowskiego. Krótkie wideo na Twitterze aktora zostało zatytułowane "Stay tuned", a w opisie możemy przeczytać, że "Nie można żyć przeszłością, stary". Jedynym odgłosem wydanym przez postać Bridgesa jest krótki śmiech, a wideo kończy się napisem z datą 3 lutego 2019 roku. Zobaczcie sami:

Jeff Bridges powraca do roli The Dude'a. Powstanie Big Lebowski 2?

3 lutego to data Superbowl, czyli finału ligi NFL. Przyzwyczailiśmy się, że dzięki ogromnej oglądalności tego wydarzenia wiele firm postanawia opublikować zwiastuny swoich nadchodzących filmów w trakcie przerw reklamowych. Oznacza to, że więcej na temat projektu dowiemy się dopiero w dzień spotkania Patriots i Rams. Czy będzie to zapowiedź nowego filmu o Jeffie Lebowskim? A może tylko reklama z udziałem tej postaci? 

Niewątpliwie ta druga opcja rozczarowałaby miliony fanów na całym świecie, którzy chętnie zobaczyliby Bridgesa w roli The Dude'a po raz kolejny. Wystarczy przeczytać komentarze pod wideo udostępnionym przez aktora, żeby przekonać się, że takich osób jest mnóstwo. Wszystkiego dowiemy się jednak dopiero 3 lutego 2019 roku podczas Superbowl. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.