Jeff Goldblum obalił jedną z wielkich filmowych teorii

Justyna Kierzkowska
12.06.2016 19:05
Jeff Goldblum obalił jedną z wielkich filmowych teorii Fot. kadr z wideo

Premiera filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji znany aktor stanął przed kamerą, żeby raz na zawsze rozprawić się z fanowską teoria dotyczącą filmu.

Po 20 latach od inwazji obcych ludzkość znowu będzie zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu, a z tej okazji Jeff Goldblum, który w 2. części filmu powtórzy rolę nieco szalonego ale zarazem genialnego informatyka Davida Levinsona, postanowił obalić jedną z największych filmowych teorii.

W krótkim wideo David Lewinson z „Dnia Niepodległości” z 1996 roku stanął na przeciwko słynnego aktora. Panowie porozmawiali ze sobą i wspólnie postanowili udowodnić, że wbrew popularnej teorii, która krąży po świecie od wielu lat, mimo pewnego podobieństwa w wyglądzie nie są tą samą osobą. Nie obyło się wprawdzie bez paru wpadek - informatyk nie był pewny, jak poprawnie powinno się wymawiać nazwisko „Goldblum i był przekonany, że aktor grał kiedyś w pewnym zespole podczas festiwalu w Woodstock.

Tak się przypadkiem złożyło, że panowie mieli identyczne oprawki od okularów, jednak zgodzili się, że mają zdecydowanie inny kolor oczu. Aktor przyznał za to, że miał wcześniej okazję do udawania kilku badaczy i naukowców.

W swojej karierze grałem paru naukowców i udawałem mądrego. Ale Ty jesteś w tym naprawdę mocny i wielkie dzięki, z całego serca, za te tłumy ludzi, którzy Cię uwielbiają i głęboko Cię szanują.

W filmowej obsadzie znalazła się cała plejada gwiazd: Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Judd Hirsch, Vivica A. Fox, Brent Spiner, Charlotte Gainsbourg, Jessie Usher i Sela Ward. W nowej odsłonie „Dnia Niepodległości” zabraknie na ekranie Willa Smitha, ze względu na gażę, którą zażyczył sobie aktor. Okazała się ona być zbyt zdecydowanie zbyt wysoka dla twórców.

Pierwszy zwiastun obrazu w reżyserii Rolanda Emmericha mogliśmy zobaczyć już w grudniu 2015 roku. Kolejny ukazał się w kwietniu 2016, a trzeci spot, trwający aż 5 minut, wytwórnia ujawniła pod koniec maja 2016. Film wejdzie na ekrany polskich kin 24 czerwca 2016 roku.

A czy Wy nadal uważacie, że Jeff Goldblum i David Levinson to ta sama osoba?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.