Jeff Goldblum zapowiada powrót Grandmastera w "Thorze: Love and Thunder"

24.07.2019 12:46
Thor: Ragnarok|undefined Fot. kadr z filmu "Thor: Ragnarok"

Taika Waititi przedstawił światu "Thora: Ragnarok" w listopadzie 2017 roku, prezentując przy okazji Jeffa Goldbluma w jednej z jego najlepszych ról od lat. 

Aktor wcielał się we władcę planety Sakaar, Grandmastera. Jego główną rozgrywką było urządzanie walk gladiatorów, których mistrzem był Hulk. W trakcie wydarzeń z "Thora: Ragnarok" okazało się jednak, że jego reżim upadł, a sam bohater prawdopodobnie będzie się chciał zemścić na swoim ulubionym wojowniku, Thorze oraz Walkirii. Dlatego też wygląda na to, że Jeff Goldblum powróci w zapowiedzianym niedawno "Thorze: Love and Thunder".

Thor: Love and Thunder - powróci Grandmaster?

Jeff Goldblum nie został niestety oficjalnie ogłoszony jako członek obsady, ale na Twitterze aktora pojawił się logotyp nowego filmu Waititiego, który uwzględnia Grandmastera. Artysta podziękował reżyserowi za taką specjalną wersję logo:

Przeczytaj także

Nowy film o Thorze ma przedstawić widzom nową superbohaterkę, a mianowicie Potężną Thor. W tej roli powróci Natalie Portman, która wcielała się w partnerkę Boga Piorunów, doktor Jane Foster. W produkcji pojawi się oczywiście Chris Hemsworth (nie wiemy, czy będzie znowu Grubym Thorem) oraz Tessa Thompson, czyli nowa królowa Asgardu Walkiria.

"Thor: Love and Thunder" pojawi się w kinach w listopadzie 2021 roku. Reżyserem produkcji będzie Taika Waititi. 

Zobacz także: Taika Waititi jako Hitler w filmie Jojo Rabbit [ZWIASTUN]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.