Jennifer Lawrence chce zjeść pitę

Robert Skowronski
26.11.2015 15:21
Jennifer Lawrence chce zjeść pitę Fot. kadr z wideo

Jednym z bohaterów „Igrzysk śmierci” jest Peeta Mellark, jednak czy aby na pewno filmowa Katniss Everdeen w kolejnych scenach wymawia jego imię? Czy może jest po prostu głodna i żądna pity? W końcu bierze udział w Głodowych Igrzyskach.

W państwie Panem nie dzieje się najlepiej. Co roku do boju na śmierć i życie wyruszają kolejni przedstawiciele 12 dystryktów. Na przymusową walkę wysyłają ich władze stolicy, Kapitolu. Na specjalnie przygotowanej arenie muszą stawić czoła nie tylko sobie nawzajem, ale także różnym pułapkom oraz naturalnym przeszkodom, jak pogoda lub głód.

Główną bohaterką filmu powstałego na podstawie książki pióra Suzanne Collins jest Katniss Everdeen grana przez Jennifer Lawrence. Dziewczynę z czasem zaczynają łączyć z Peetą Mellarkiem (chłopakiem z jej dystryktu, który również walczy o przetrwanie) uczucia zgoła odmienne od chęci wbicia noża w plecy. Chyba, że to tylko iluzja i błędnie sądzimy, że młoda kobieta wymawia jego imię podczas gdy tak na prawdę ma na myśli smakowite jedzenie.

Zobaczcie zupełnie inne podejście do scen z „Igrzysk śmierci”, gdzie istotną rolę odgrywa... pita.

Prawdopodobnie takie dania nie stanowią codziennych składników diety Jennifer Lawrence, ale czego się nie robi dla roli? Niestety wraz z zakończeniem serii filmem „Igrzyska śmierci. Kosogłos: Część 2” Katniss nie zawoła już „pita”. Chyba że doczekamy się spin-offów lub innych prequeli.

Zgłodnieliście?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.