Jennifer Lawrence gwiazdą nowej komedii sci-fi Netfliksa. Co wiemy o "Don't Look Up"?

20.02.2020 12:26
Jennifer Lawrence|undefined Fot. Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Gwiazda nowych filmów o "X-Men", czy serii "Igrzyska śmierci" dołączyła do obsady nowego filmu laureata Oscara, Adama McKaya. O czym będzie komedia sci-fi?

Jennifer Lawrence to jedna z największych filmowych gwiazd XXI wieku, która jest kojarzona z dużymi franczyzami filmów akcji. W ramach przerwy od "X-Men" i "Igrzysk śmierci", aktorka występowała jednak w mniejszych, bardziej artystycznych produkcjach, jak "Mother!", czy "Czerwona jaskółka". Wygląda na to, że Lawrence będzie kontynuowała granie w bardziej kameralnych produkcjach.

Jennifer Lawrence gwiazdą nowej komedii Netfliksa

Portal Deadline zdradził bowiem, że aktorka ponownie będzie współpracowała ze scenarzystą/reżyserem Adamem McKayem (grała w jego filmie "The Big Short"). Tym razem duet przygotowuje komedię science-fiction dla Netfliksa. Produkcja nosi tytuł "Don't Look Up", a platforma streamingowała podzieliła się pierwszymi szczegółami na temat fabuły, które brzmią następująco:

Film opowie historię dwóch nieznanych astronomów, którzy są wysłani na wielkie medialne tournee, gdzie będą ostrzegali mieszkańców przed wielką asteroidą zmierzającą w kierunku Ziemi.

Przeczytaj także

Na temat projektu wypowiedział się wspomniany Adam McKay, który jest scenarzystą oraz producentem filmu "Don't Look Up":

Jestem podekscytowany, że zrobię ten film z Jen Lawrence. Ona jest tym, co w XVII wieku określano jako "dynamiczny talent". A fakt, że Netflix chce, by film był międzynarodowym hitem sprawia, że jesteśmy bardzo zdeterminowani z moją drużyną.

Produkcja filmu "Don't Look Up" ma się rozpocząć już w kwietniu 2020 roku. Niestety nie wiemy, czy McKay będzie także reżyserem obrazu. Data premiery nadchodzącego tytułu od Netfliksa jest nieznana. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.