Jennifer Lawrence jest bez serca na plakacie filmu twórcy „Requiem dla snu”

Robert Skowronski
15.05.2017 13:46
Jennifer Lawrence jest bez serca na plakacie filmu twórcy „Requiem dla snu” Fot. ons.pl

Od 3 lat w kinach nie pojawił się nowy film Darrena Aronofsky'ego. 2017 rok to zmieni. Dostępny jest już plakat „Mother!”.

Nowy projekt twórcy „Zapaśnika” powstaje dla studia Paramount Pictures, a gwiazdą dzieła została Jennifer Lawrence. Wciąż nie są znane szczegóły fabuły, jednak można się spodziewać synopsisu wraz z trailerem już w niedalekiej przyszłości. Wiadomo, że obraz ma się skupić na parze, której związek zostaje wystawiony na próbę wraz z przybyciem nieproszonych gości. 

Zapowiedzi mówią o tym, że mamy mieć do czynienia z dziełem zbliżonym klimatem do „Czarnego łabędzia”. Na ekranie oprócz Lawrence zjawią się Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall i Brian Gleesonowie oraz Ed Harris. Polska premiera została zaplanowana na 3 listopada 2017 roku.

 „Mother!” na świecie zadebiutuje w połowie października. W tym samym miesiącu na ekrany wkracza m.in. „Blade Runnera 2049”, „Piła 8”, „Naznaczony. Rozdział 4” czy też owiany tajemnicą kolejny „Cloverfield”. Silna konkurencja, ale pamiętajmy o tym, że Aronofsky ma już renomę, a nazwisko Jennifer Lawrence działa jak lep na widzów. W 2015 roku okrzyknięto ją najlepiej zarabiającą aktorką spośród wszystkich nominowanych do Oscara. Obecnie 25-latka może się pochwalić sumą wynoszącą 2,27 mld dolarów.

Zobaczcie plakat filmu „Mother!”:

plakat Fot. foto: materiały prasowe

Ostatnim filmem Aronofsky'ego jest pochodzący z 2014 roku „Noe: Wybrany przez Boga”,gdzie wystąpił Russell Crowe. Obraz zarobił ponad 362 miliony dolarów, przy budżecie wynoszącym 125 milionów.

Lawrence mogliśmy ostatnio oglądać u boku Chrisa Pratta w „Pasażerach”, gdzie para przeżyła swój kosmiczny romans. W tym roku aktorkę mamy również zobaczyć w szpiegowskim thrillerze „Red Sparrow”, gdzie zjawi się także Sakina Jaffrey jako agentka CIA.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.